Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tud valamit tenni/lépni azért...

Tud valamit tenni/lépni azért mert sír a kisgyerek?

Figyelt kérdés

A felettünk lakó szomszéd fenyeget, hogy feljelent minket mert 7 napja fogzik a kislányom és hajnalban sírva ébred.

Nekem se jó, hogy sír próbálom minnél hamarabb megnyugtatni de nm mindig sikerül 5 perc alatt ez a dolog.

Már minden nap megy a balhé, ha napközben is valami miatt felsír 2 perc múlva jön le dübörögni. Fenyeget, hogy kirakat minket a lakásból ( a munkahelyem által bérelt albérlet ).

Tud valamit tenni vagy inkább engedjem el a fülem mellett a dolgot?


2016. márc. 5. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem, ha már próbáltad neki szépen elmagyarázni, akkor a továbbiakat engedd el a füled mellett. Nem tehet semmit...


Ne vitatkozz hülyékkel, mert ha lesüllyedsz a szintjükre, legyöznek a rutinjukkal ;)

2016. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%

hmm a 3 gyerekből csak egy kicsi a másik kettő már tini ergo nem rohangászik a lakásban mondjuk a kicsi sem ...


de volt olyan h éjjel sírva ébredt és egyszerűen nem tudtam megnyugtatni szó szerint kiverte a balhét mindenki felkeltett a lépcsőházban ...

vagy este 7 fele leverték a virágot és mertem porszívózni a földet ...

2016. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
jó persze a sírás más, meg a véletlen balesetek is, az orrszívó porszívóért se szóltam soha éjszaka sem, de volt olyan szomszéd, aki a gyerekeit bent nevelte, egész nap kergetőztek, rolleroztak visítoztak és ugráltak. na az már nekem is sok volt.. és nem értette mi ezzel a baj, naki állt feljebb
2016. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha bármikor sir a gyermek, és a szomszédod veri a falat,akkor te is verd vissza neki.Nem is értem,hogy miért van ennyi idegbeteg ember, nincs gyereke,vagy már elfelejtette.
2016. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Ebben igazad is van, de itt egy baba sírásáról van szó, aminek ráadásul fájdalom az oka.
2016. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
15-ös vagyok, 13-as válaszolónak ment a válaszom.
2016. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
Meg kell mutatni a kedves szomszédnak milyen a fogzás..szóval jól irányzottan be kell verni a képét hogy kiesen neki egy két fogacska aztán, had sírjon.
2016. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%

Ha bármikor sir a gyermek, és a szomszédod veri a falat,akkor te is verd vissza neki.Nem is értem,hogy miért van ennyi idegbeteg ember, nincs gyereke,vagy már elfelejtette


Nem, csak az anyukával ellentétben nagy az esély, hogy a szomszédnak holnap dolgozni kell mennie, amire érthető okokból szeretne rápihenni.

2016. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aamikor sír a babád, ő meg kopog átmennék hozzá a gyerekkel, hogy no tessék mutassa már meg hogyan kell parancsszóra egy csecsemőt elhallgattatni hisz ő biztos tudja mert azért lehet ilyen dühös ert nekina kezében a megoldàs erre! Meg is köszönném mert hónapok óta nem alszom a fogzás és a szomszéd kopogása miatt.., mekkora bunkó egyebként, de az is aki azt hiszi hogy 3 gyerek csendben marad, ha rollerozik ha nem!
2016. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!