Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az új közös képviselő önkényes...

Az új közös képviselő önkényesen leszedte a tetőről és megrongálta az időjárás-állomásom! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előző KK javasolta, hogy "önkényesen titokban" rakjam ki, mivel a lakóközösség úgy sem járulna hozzá, mert ezek hülyék, meg mivel kis méretű eszközről van szó, így észre se fogja senki venni. 3 évig nem is volt baj, de a KK lebetegedett, és így új lett választva. Az új felment körülnézni, leszerelte, és földhöz vágta, és a lakógyűlésen a többi lakó előtt esett nekem, hogy mit képzelek, meg én teljesen felrúgom az együttélés szabályait. Nos. van lakó, aki önkényesen beépítette a lépcsőház egy részét, másiknál meg mindig balhés albérlők vannak, más meg rendszeresen összehányja a liftet. Ki is az, aki felrúgja az együttélés szabályait?

2016. máj. 27. 07:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Végzi a munkáját és majdnem 100 ezres kárt okoz, hahahaha.


Itt jut eszembe, hogy a 3.-on az egyik lakónak meg parabola van a falra fúrva. Nem az erkélyre, hanem a másik irány! Ott a szigetelésnek is annyi. Nem vagyok wamzer, de ezt szóvá teszem. Én épp emiatt pakoltam a tetőre.

2016. máj. 28. 12:22
 22/22 anonim ***** válasza:
55%

Sok ember csak okoskodik itt.

Írtam a kérdezőnek privát üzenetet remélem azokon a lépéseken fog végig menni,és a KK fogja megszívni így.


Érdemes lenne elolvasni a Társasházi törvény közös tulajdonról szóló bekezdését. A tető osztatlan közös tulajdon,rongálás a kérdező részéről nem történt,KK havonta gondolom fizetve van,abba benne vannak a közös helyiségek is.. mi a probléma akkor? Itt aki bukhat egy nagyot az a közösképviselő,azonnal le kell váltani,feljelenteni rongálásért.

2016. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!