Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akarják a szüleim, hogy...

Miért akarják a szüleim, hogy elköltözzek itthonról? Ti hány évesen repültetek ki otthonról?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok dolgozom élem a hétköznapi emberek életét. Pár hónapja csak azt hallom tőlük,hogy elköltözhetnék már tőlük meddig fogok náluk lakni szerezz már egy nőt stb.... !!! Úgy képzeljétek el,hogy semmi problémám nincsen velük nem szoktunk kiabálni veszekedni erre ők már kidobnának otthonról ? Hogy van ez ? :D

2016. jún. 12. 20:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Az ember mostanában úgy vállaljon gyereket, hogy az 55 éves koráig az anyja csecsein fog lógni..?!
2016. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Hát figyelj én nem szeretnék gyereket soha. Szerintem aki ma Magyarországon gyereket vállal az nem normális ,de ez egy magán vélemény volt és nem is ez volt a téma a gyerekvállalás.
2016. jún. 13. 11:55
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Omg :DDD

Ilyen életfelfogású embert nem csoda hogy ki akarnak rakni. Én is paráznék hogy egy ilyen ember életem végéig a nyakamon fog lakni. Ezzel kb. el is mondtad, hogy nem célod a családalapítás, ergo nincs miért igazából elmenned. Ezek után meg is van a válasz a kérdésedre. Csak félnek hogy az életben nem fogod elhagyni a házat, ezért sürgetnek.

2016. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Így már érthetőbb a helyzetem . Talán nem kellett volna párszor mondanom nekik,hogy nem szeretnék sem feleséget sem gyereket vagy gyerekeket :D Persze nem örültek neki ,de ez már az ő bajuk.
2016. jún. 13. 12:04
 15/31 anonim ***** válasza:
62%

21 évesen költöztem el, külföldre.

Teljesen érthető a szüleid hozzáállása, igazuk van.

Tudják, hogy nem azért vagy ott, mert még nem találtad meg az igazit, vagy mert nehezen élnél meg és még keresed a jobb munkákat.

Azért vagy otthon, mert eszed ágában sincs elmenni a kényelmes helyről és ez a hozzáálás nem is fog változni. Márpedig az nem normális, hogy valaki a szüleinél éli le az életét. Aggódnak is érted meg ők is élnek már a saját életüket,nem kell csodálkozni, hogy ki akarnak rakni.

2016. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
47%

26 éves "férfiként" azért már illene, pláne ha nem is a pénz miatt akarsz otthon maradni... Gondolom nem akarsz anyuci pici fia lenni életed végégig, aki kimossa a szaros gatyáiadt, megfőzi a kajcsikát neked mire hazaérsz és ki is takarít helyetted, de még a csekkbefizetésel sem biztos, hogy próbálkoztál egyáltalán. :D


Én is már 18 évesen (direkt) eljöttem otthonról a továbbtanulás végett, és munka mellett is külön lakok a szüleimtől. Barátom, aki szintén 26 éves férfi, ugyanígy.

2016. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Azért ne nézz már óvodásnak aki még a csekket sem tudja befizetni !
2016. jún. 13. 15:09
 18/31 anonim ***** válasza:
56%

Sajnálom, véleményt kértél, én elmondtam az enyémet, még ha nem is tetszik, akkor is ez az álláspontom.

Röviden:

Számomra addig, amíg valaki otthon, a szüleivel együtt lakik ( ráadásul elköltözési szándék, cél nélkül, csak mert "otthon kényelmes"), nem felnőtt a szememben.


25L, az előző voltam

2016. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem a véleményeddel van baj mert az mindenki számára lehetséges mert szólás szabadság van . Igazából csak az nem tetszett,hogy feltételezted,hogy csekket sem tudok befizetni. Attól még,hogy jól érzem magamat itthon nem érzem magamat ennyire anyám asszony katonájának . A nőktől megkapom azt amit akarok 1 éjszakás kalandot .Igazából ennyi nem vágyom és nem is akarom,hogy főzzön mosson takarítson egy nő utánam . Még anyámtól sem akarom,hogy ezt csinálja attól még,hogy szeretek itthon lakni és nem tudom elképzelni máshol egyedül az életemet.
2016. jún. 13. 19:58
 20/31 anonim ***** válasza:
72%

kedves kérdező, pl nem írtad, hogy mennyit fizetsz be a rezsibe, mit segítesz otthon a szüleidnek, dolgozol-e a kertben, főzöl-e, mosogatsz-e, veszel-e kaját, mosószert, stb.


Ha önálló kereseted van, akkor ez lenne a minimum elvárás, ha még mindig a szüleid nyakán lógsz. És nem, nem normális, ha egy 26 éves egészséges felnőtt még mindig az anyjától várja el, hogy főzzön rá, mosson rá.

Nőjj fel végre.

2016. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!