Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha idegesítenek a...

Mit tegyek ha idegesítenek a kisgyerekek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és anyummal élek Budapesten a 18. kerületben. A helyieknek szerintem nem is kell mondanom, hogy erről a kerületről senki meg nem mondaná hogy Budapest ha a táblákra nem lenne kiírva, kb annyira vidéki falunak hat. Az ami a legjobban idegesít itt, és ami miatt a kérdést is írtam, az a nap mint nap a belsőkertben üvöltöző gyerekek. Az üvöltözést nem túlzom el, úgy üvölt mint egy szellemi fogyatékos 10-ből 8. És kénytelen vagyok az ablakot is kinyitni, mert nyáron 30 fokban vagy megsülök a lakásban, vagy kénytelen vagyok eltűrni őket. Egy filmet nem tudok megnézni a TV-ben mert a házimozit lenyomja a gyerek üvöltés. Mit tehetek? Szívesen költöznék a belvárosba, de sajna ott horribilis árakon vannak csak lakások. Mit lehetne tenni ezzel a sok gyerekkel, vagy leginkább az anyukáikkal, hiszen ők azok akik leszarják és csak nézik ahogy üvölt a gyereke.

#hangos gyerek
2016. aug. 1. 19:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez a helyzet amit az előttem lévő leírt. Azzal semmi gond ha játszik az udvaron, hiszen erre is van. De legalább kultúráltan tegye már azt, és ha üvöltözik azért nem a gyerek a hibás, hanem az anyja, amiért nem hajlandó időt szánni arra hogy megnevelje, csak kipotyogtatta őket a CSOK-ra.
2016. aug. 1. 21:02
 12/15 anonim ***** válasza:
9%

Keresd inkább a felnőttek társaságát, mert a felnőttek többsége nyílt, egyenes, gerinces, jóindulatú, kimutatja őszintén az érzelmeit, nem aljas, nem alattomos, nem manipulatív és ne mképmutató; ezen felül van a felnőttek többségében önzetlen szeretet, nyitott a fantáziájuk, nem merevek, hanem szinte minden felnőtt kreatív és gyermekien játékos.


Evvel szemben a kisgyermekek mindennek ellentéte.


Tehát a kisgyermek kellemetlen társ, a felnőtt viszont csupa öröm.

2016. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
22%

" a házimozit lenyomja a gyerek üvöltés. Mit tehetek? Szívesen költöznék a belvárosba, de sajna ott horribilis árakon vannak csak lakások"


Véletlen se próbáld ki a fejhallgatót a tévén hifin, inkább költözz be a belvárosi, zajos autóforgalomtól mentes, pihepuha csodakellemes övezetbe. De ez csak egy szerény javaslat.

2016. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Na mi van a segély helyett már a csok az új pénzszerzési lehetőség, amin lehet picsogni? Mellesleg ezen 60 évesek szoktak rinyálni és nem 16 évesek! A javaslataim: 1., csináld azt amit én ennyi idősen, egész nyáron fesztiváloztam, buliztam, gyakorlatilag haza se mentem, szóval nem zavart a szomszéd. 2., tanulj napi 24-ben, szerezz egy kiemelkedősen jó diplomát summa cum laude, keress baromi sok pénzt és vegyél villát a rózsadombon.

3., fejhallgató. 4., kezdj el gyerekeket gyártani és akkor neked is lesz csok.

Szánalom, hogy ilyen megkeseredett vénember vagy 16 évesen.

2016. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%

Valami ilyesmit szerezz be, hátha van kifejezetten erre a korosztályra:

[link]


Megértelek egyébként, pár éve elszaporodtak ezek a "gyerekemvanjogomvan" ősanyák és -apák, akiknek a szájuk nagy, de megnevelni a kölyköt luxus...

2016. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!