Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkó felső szomszéd elüldözés...

Bunkó felső szomszéd elüldözése! Hogyan?

Figyelt kérdés
Probléma akkor kezdödött mikor férjemnek szóltak, hogy nem tudnak az erkélyen dohányzása miatt szellőztetni, főleg éjszaka. Nem várhatják el, hogy a 3.-ról lemenjen a ház elé! Mióta nem tett eleget a kérésnek sokkal zajosabbak. (házimozi, hangos beszélgetés, röhögcsélés). Hozzáteszem nekünk van gyerekünk akit ezzel zavarnak, náluk nincs. Legalább a gyerekre tekintettel lehetnének! Mivel lehet bosszantani, elüldözni? Mi régebbóta lakunk itt, lakóközösséget tudjuk befolyásolni.

2016. aug. 12. 12:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

A világ legnagyobb parasztsága (főleg nyáron) az erkélyen cigizni. A drága férjecskéd, az erős férfiember miért nem bír lemenni 3 emeletet? Mi ő, ovis vagy rokkant? Ha utóbbi akkor meg mi a rákos pélónak cigizik?

Addig nem hittem el, hogy hogy be tud ÖMLENI a füst az alattad lakó cigizése miatt, amíg nem tapasztaltam. A szomszédotok szépen szólt, hogy zavarja őket, légyszi ne. Erre ti le se sz..rjátok, most meg azért sírsz itt, mert hangosan BESZÉLGETNEK? Meg nevetnek a saját lakásukban? Hát húzz már a fenébe, ha neki állnátok ezek után még ti pattogni, hát én nem állnék jót magamért. Az fix, hogy ezek után lefelé fordított hangszórókból üvöltene egész nap egy death metál válogatás.

2016. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem tud lemenni dohányozni? Mi ennyire megerőltető ebben? Tényleg megoldaná a problémát, nem érne ennyit? Ahogy nektek rossz, hogy fölöttetek zajonganak, nekik is a cigifüst.


De legjobb lenne leszokni a dohányzástól. A férjed egészségének és a kiadásoknak is jót tenne, nem csak a szomszédnak. Szóval csak nektek akarna jót a szomszéd és mindenki itt.


Már fura, hogy az ennyire egybehangzó ellenvéleményről sem veszel tudomást, kedves Kérdező. Nem lehet ez valami nárcisztikus probléma nálad/nálatok? Nem csak ti léteztek a világon, ébresztő!

2016. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki AZT csinál a házában amit akar,én javasolnám kalapácsal verni a betonfalat ha hangoskodik. Egy idő után amikor nem fog tudni aludni majd megunja.
2016. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába zajongunk, valószínüleg füldugóval alszanak, így csak a többi szomszéd jelentene fel minket :(
2016. aug. 15. 14:23
 25/34 anonim ***** válasza:
93%

Látom, képtelen vagy felfognia kapott válaszokat!


A férjed igenis menjen le az utcára és ne zaklassa a füsttel a szomszédokat.


Ha béken hagyjátok öket, akkor ök sem akarják megtorolni és visszaáll a rend.


Itt egyetlen ember hibás, mégpedig a férjed, aki nem képes lemenni, ha már feltétlen dohányozni akar. Mellesleg ennyi mozgás csak jót tesz neki, valamennyire ellensúlyozza a dohány okozta ártalmakat.

2016. aug. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem hiszem el, hogy vannak vállon felül ennyire defektes emberek, mint te meg a férjed kérdező.

De most komolyan! Ha ti nem vagytok tekintettel másokra, akkor MI ALAPJÁN várjátok el, hogy mások meg tekintettel legyenek rátok??

Ja hogy a te gyereked ne szívja a cigibűzt (amit szerintem így is szív, mert a cigarettaszagot minden beissza, csak ti már nem érzitek, mert megszoktátok), de más meg nyugodtan fulladjon meg?? Na a hozzátok hasonló bunkó dohányosok miatt utálják a kulturáltan dohányzó embereket is.

Régebb óta ott laktok? ÉÉÉS?? Boruljanak hasra?? Szerinted ez érdekel valakit?


Milyen válaszokra vársz?? Itt ti vagytok a bunkók, ti vagytok azok, akik nincsenek másokra tekintettel, és nem igaz, hogy a férjed nem tudja megemelni a valagát és lemenni 3 emeletet! És a szomszéd még enyhén áll a dologhoz. Én minimum hatalmas bulit csapnék minden nap hajnalig, hogy érezzétek a törődést!


A lakóközösséget meg mégis mivel tudod befolyásolni? Ha itt így viselkedtek, akkor nem hiszem, hogy olyan népszerűek lehettek a többi lakó körében.

Ha nem valami provokátor vagy, akkor szerintem gondolkodjatok el ezen. Fordított esetben ti mit csinálnátok? Ha a felső szomszéd szemetet tárolna az erkélyen, és nem érdekelné, hogy ti éjjel-nappal azt szívjátok, de neki és a gyerekének ne kelljen? Gondolom ti lennétek a legjobban felháborodva....

2016. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem így működik.

Alap dolog az, hogy a lakók tisztelettel vannak egymásra. A felettetek lakó is megkért titeket, hogy ne dohányozzatok az erkélyen, mert dől be hozzá a cigarettabűz miattatok. Ti erre úgy csináltok, mintha ti lennétek a lépcsőház önjelölt bárói, hogy ti aztán nem vagytok hajlandóak lépcsőzni, inkább szívjátok tovább az erkélyen. Ráadásul még közlöd is, hogy nem akarjátok a gyereket mérgezni, miközben a szomszédotokat folyamatosan mérgezitek, de az meg kit érdekel ugye...Ilyen alapon teljesen megérdemelnétek, ha a szomszédotok megkeserítené az életeteket, felső szomszédként ő van ilyen téren előnyben! Mellesleg nehogy azt hidd, hogy a gyereked nem szívja a füstöt! Egy láncdohányos ember már maga is egy nagy cigarettabűz, de a cigi szagát alapba MINDEN beveszi! Tudom, mert mamám is láncdohányos volt, és még onnan is áradt a cigaretta szaga, ahol a mamám élete során kb 10-szer dohányozhatott maximum.

Csak nehogy úgy járjon a lusta tohonya férjed, mint ismerősöm egyik szomszédja. Ott is megelégelte a fölötte lakó a non-stop bagóbűzt, és egyszer jól nyakon öntötte egy nagy lavór vízzel a felső szomszéd az alsót, amikor az alsó megint nekiállt dohányozni, de még a lavórt is hozzávágta, majd közölte, hogy ha feljön, nagyobbat kap, és ő nem rest, nyugodtan nyakon önti mindig, akárhányszor bagózik az erkélyen! Az alsó szomszéd még 2-3-szor eljátszotta ezt, a felső szomszéd mindig leborította.

Na onnantól már érdekes nem volt megterhelő lemenni a lépcsőház elé dohányozni.


Megérdemelnétek ti is ilyen felső szomszédot.A lakóközösség meg nem fog nektek igazat adni. Ha ott is úgy viselkedtek, mintha ti lennétek a környéken a kiskirályok, akkor nem hiszem, hogy olyan nagyon kedvelnének titeket a többi szomszédok. A férjed menjen le dohányozni, és meg van oldva a probléma. Vagy zárkózzon be az egyik szobába, aztán szívja ott. Senkit sem érdekel, hogy mióta laktok ott, és az sem érdekel senkit, ha a ti lakásotok büdös lesz. De nincs jogotok másokat mérgezni meg büdösíteni csak azért, mert a férjed túl tohonya ahhoz, hogy levonszolja magát a lépcsőházajtó elé.

Mellesleg én is lesz@rnám, hogy gyereketek van. A gyerekkel való takarózás meg az egyik leggusztustalanabb dolog, amit a szülő tehet. Igen, azért, hogy tekintettel legyenek a gyereketekre, legyetek ti is tekintettel a szomszédra, és meg van oldva a probléma.

2016. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

"Milyen válaszokra vársz??"

Kérdésemre szeretnék választ kapni!

2016. aug. 16. 14:16
 29/34 anonim ***** válasza:
89%
Úgy tudnád elüldözni, ha fognád a férjedet és lezavarnád a p..csába cigizni. Ettől tuti elköltöznének.
2016. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
86%

Te vagy retardált vagy, vagy troll. Gondolom utóbbi...

Egyébként kb fél perc mire férjurad ledobog a harmadikról, meg ha nagyon hájas akkor mondjuk 2 mire fölmászik, mert megpihen a másodikon. Ez a 2,5 perc szerintem nem nagy ár a békés szomszédviszonyért, de hát te tudod.

2016. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!