Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettünk lakó fél éve...

A felettünk lakó fél éve felújít, kizárólag hétvégén és már nagyon zavar . Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy általában betartja a ház szabályait de már fél éve fúr, flexel, fűrészel. Mikor szólunk meddig tart még a felújítás a tulajdonos csak legyint egyet, még sehol sem tartunk .... erre mit javasoltok?..

2016. nov. 12. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%

Ha betartja a ház szabályait, akkor nincs semmi.

Ha nem tarja be, akkor lehet kötözködni, feljelenteni.

Ha adsz neki 1.5-2 millát munkadíjra, tud hívni brigádot akik hamar összegányolnak mindent hétköznaponként

2016. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó , nem tudom te mit szólnál ha pokollá tennék minden egyes hétvégéteket. Még adnák nekik másfél millákat? :) tökéletesen megértem , hogy nem akar munkásokat stb főleg ha ért is mindenhez . Mivel főként hétvégén vagyunk itthon (egész nap ) így még nagyon kipihenni sem sikerül a "hét fáradalmait " emiatt elég ingerült lett maga a kapcsolatom is, ez már nem jó . Nem fogunk más nyakára telepedni csak azért mert valaki úgy gondolja , hogy orrba szájba felújíthat ( flexelget stb ) nem mellesleg a legutóbbi mutatvány után minden "flex szagú" volt a lakásunkban és a mellettünk levő lakónál is " Ha annyira spórolós , hogy akár évekig felújít egyedül ( márpedig elég lassan halad ) akkor vegyen ki nekünk egy lakást aztán le van a gond. Tisztában vagyok a társasház íratlan szabályaival , tűrni kell bizonyos dolgokat viszont pont ez a jóember ( illetve lánya mert ugye övé a lakás ) történt-e először hogy mit csinálunk már több hónapja . Én azért tettem de ide a kérdést, hogy normálisan civilizált emberek módjára meg tudjam oldani ezt a problémát szájkarate és egyéb eszközök nélkül , ehelyett kaptam néhány gyűlölködő ki ha én nem kommentet , de megnézném ugyan ezeket az embereket ugyan ebben a helyzetben . Amit a rendőrségről írtam megtehetem amennyiben megszegi a házirendet, bár ezt legutoljára tenném meg . Tehát elsődlegesen békésebb megoldásokat keresek.
2016. nov. 13. 06:17
 13/16 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam a közepén , pont ez a lakó lenne az aki először verné az ajtót ha fordított szitu lenne.
2016. nov. 13. 06:20
 14/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem tehetsz mást, minthogy elköltözöl. Egyébként máshol is ilyen sültmarhák a szomszédok. Sajnos tömblakásban ezt el kell viselni. :(


Szerintem bosszuld meg valahogy, pl. gyerekeket vidd máshova, csapj egy égbekiáltó hatalmas bulit mikor a vén hülye aludni szeretne. :)

2016. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15%
A probléma hogy betartja a szabályokat, épp csak neked fáj a dolog. Költözz ki a pusztába.
2016. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként pont a hülye szabályok miatt tart neki ilyen sokáig. Én is végigszoptam, 2 hónapból 7 lett emiatt.

Hétköznap semmi hangosnak nem tudsz nekiállni meló után, marad a szombat délelőtt...

2016. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!