Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pestiek ti eltudnátok képzelni...

Pestiek ti eltudnátok képzelni, hogy vidéken éltek, és Ti vidékiek azt, hogy Pesten?

Figyelt kérdés

Azaz ha vidéki vagy szívesen élnél Pesten?

Ha Pesti akkor élnél Vidéken, eltudnád képzelni ott az életed?



2016. dec. 5. 19:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%
40 évig városban laktam,de alig vártam, hogy a gyerekeim elég nagyok legyenek ahhoz, hogy a vidéki lét már ne hátráltassa őket, és máris mentem vidékre. Nagy terület, saját kis erdő, kis tó. Véleményem szerint városban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.
2016. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én megyeszékhelyen nőttem fel, sokáig nem tudtam elképzelni, hogy beköltözzek Pestre, de azt se, hogy ki vidékre. Nekem kell, hogy város vegyen körül. Azóta Pestet megszoktam, láttam akkora városokat, amikhez képest Pest is nyugisnak tűnik. Vidékre nem tudnék kiköltözni, pont mert szerintem ott lehet csak lakni, élni nem (bocs, hogy lopom a mondásodat, előző). Sokat jelentenek már az ilyen kis komfortok is, mint az éjjel-nappali bolt.
2016. dec. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
70ezres megyeszékhelyen élek. Ennél kisebb helyen nem tudnék élni, de Bp-n sem. Budapestben nem szeretem a bűzt, a szennyt, meg az általam rossznak gondolt közbiztonságot. Hogy minden elérhető, mindig van mit csinálni, van hova menni, az állandó nyüzsi, az vonz benne, de amiket leírtam, azok miatt nem tudnék felköltözni.
2016. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
Szivesen laknek egy oreg pesti berhazban, az 5. vagy 6. keruletben
2016. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!