Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veletek szoktak kötekedni a...

Veletek szoktak kötekedni a cigányok nyilvános helyeken? Ha igen, hol? És mit mondanak/csinálnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 19:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#18

Hogyne lennének cigányok Debrecenben.. Csak általában a tevékenységük kimerül abban, hogy fülhallgató nélkül nyomatják a telefonjukról a zenét, vagy egymásnak kiabálnak az utca túloldalára. De alapvetően nem zaklatnak másokat.

2016. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem volt szerencsém? Mert nem nagyon láttam egyet se, pedig éjszaka is rengetegszer jártam a várost.
2016. dec. 15. 13:11
 23/30 anonim ***** válasza:
Azért nem szembetűnőek, mert nem igazán járkálnak oda másokhoz tarhálni meg kötekedni.
2016. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Akkor a jobbik fajta, velük pedig nincs bajom, csak a bűnöző típussal.
2016. dec. 15. 14:26
 25/30 anonim ***** válasza:
És a magyar bűnöző típussal van bajod?
2016. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne. Nekem volt 2 osztálytársam, aki magyar volt ès folyton verekedtek, fenyegetőztek. Viszont nekik vissza lehetett szólni vagy ütni, mert nem hívták rád az 50 fős rokonságot. Meg voltak később is magyarok, akik beszólogattak nap mint nap.
2016. dec. 15. 14:37
 27/30 A kérdező kommentje:
Ja ès ezek a magyarok ugyanúgy az utcán, szülői nevelés nélkül, sokszor cigány gyerekekkel "szocializálódtak". Az egyikük 18 évesen egy idős nénit akart kirabolni és megfojtani a saját házában éjszaka...ez is cigányokra jellemző.
2016. dec. 15. 14:40
 28/30 anonim ***** válasza:
Uramatyám... mennyi-mennyi okosságot tudsz te a társadalmi csoportokról. Csupa tudományosan megalapozott tény. :DD
2016. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A 63 éves édesanyámat fényes nappal, a rendőrségtől pár percnyire verték meg a cigányok.
2016. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Áruház parkolóban én érkeztem előbb, beálltam, a c csávónak ez nem tetszett, elkezdett g.c.zni, szidni az anyámat. Szívesen arcon vasaltam volna, de mivel okmányirodában dolgozom, látásból ismer, nem kockáztattam, hogy legközelebb 20-an rámjönnek, annyit mondtam neki, hogy ne kiabálj nem a piacon vagy, aztán motyogott valami káromkodást és beállt egy sorral távolabbi helyre.
2016. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!