Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen jogi eszközöket lehet...

Milyen jogi eszközöket lehet alkalmazni elviselhetetlen felsőszomszéd ellen?

Figyelt kérdés

#szomszéd #jogi megoldás
2016. dec. 13. 22:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Költöznek :)
2017. márc. 9. 20:04
 12/14 anonim ***** válasza:

Na, erre iszunk! :)


Remélem a gond is megszűnik, de talán most kellene megemlíteni a következőnek, hogy ezek kivették a hangszigetelést.

Mert feltehetőleg lesznek náluk is munkálatok, egyszerűbb lenne most visszatenni!

... de bízzunk, hogy minden rendben lesz ...

2017. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De jóóó! Elköltözött a bolond nő? 😉
2017. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy nem írtam utána. :)


Itt vannak még sajnos, de szomszédnál már bejelentette a költözést akitől mi is tudjuk, meg hát ugye mint megtudtuk jön a harmadik "isten áldása", úgyhogy szerintem jó döntés volt a részükről. :D

Csak azt remélem, hogy egy tanyára költöznek, nem kívánom ezt senkinek sem. Azóta amúgy egyszer az Apuka is tiszteletét tette nálunk és azzal nyitott, hogy ez egy társasház és hogy mi költözzünk el, és még ő kezdett el fenyegetni minket "más megoldásokhoz való folyamodással", szóval elég "vicces" volt. Szerencsére a szüleim nem mentek le erre a szintre és próbáltak emberi hangnemet találni vele, meg szerintem ő is rájött a beszélgetés közben, hogy Anyuci füllentett egy pár dologról és lejjebb vette a hangot. Ennek az lett az eredménye, hogy amikor ő itthon(2-3 hetente hétvége) van akkor nagyjából csönd van, amikor nincs akkor meg a régi lemez... :)

2017. ápr. 19. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!