Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megromlott a viszony a gyerekk...

Tibike89 kérdése:

Megromlott a viszony a gyerekkori barátommal mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok mostanában sem volt épp a legjobb a viszonyunk mindent felhánytorgatott folyamatosan mindennel problémája volt elhordott állandóan mindennek de 1-2 napra rá mintha mi sem történt volna. A dolog most ért a tető pontjára ugyanis történt hogy lecseréltem a kocsimat a régit felajánlottam neki hogy vegye meg részletre sőt még az átírással is rá ér öt hónapig ment minden rendben mikor is felhívott hogy mennyek írjam meg az adásvételit mert eladta a kocsit! Én normálisan kérdeztem tőle hogy akkor oda e tudja adni a fent maradó összeget. Ő felkapta a vizet neki ilyen barát nem kell nem akar hallani rólam oda adta pénzt. Nem értem lehet én gondolom rosszul de ez evidens lenne hogy a fent maradót kifizeti. Ha meg kért volna hogy kell neki a pénz hagytam volna, de hogy ilyenek hozzám vágott!


Többen tanácsolták hogy engedjem el nem kell ilyen barát, de még is rosszul érzem magam és még is csak egy gyerekkori barát.



2016. szept. 16. 13:21
 1/1 anonim válasza:

Lehet, hogy a gyerekkori barátod, de ha már régebb óta ennyire ellenszenves veled, akkor jobb, ha tényleg megszünteted vele a kapcsolatot.

Nem érdemes olyan emberre időt fordítanod, akivel te nem tettél semmi rosszat, ő pedig csak árt neked.

És egy barát nem bánik így a barátjával.

2016. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!