Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Egész nap megy egy ütemes, néha sebességben lassuló-gyorsuló kopogás felettünk. Olyan, mintha egy gép menne, 2-5 másodpercenként koppan egyet, magyarul üt egyet a padlón. Nappal annyira nem, éjjel annál inkább zavaró.

Szóltunk már neki, ő nem hall semmit, tagad. Pedig tőlük jön. Mikor szóltunk nekik, pár percig csönd volt, aztán újra elkezdődött.

Hosszú távon idegesítő. Szerintetek mit lehet tenni?



2017. ápr. 6. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:
1. emeletiek, nyugdíjasok, más lakásokból többször kiutált lakók
2017. ápr. 6. 11:17
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de honnan tudod, hogy tölük jön?


A panelban igen furcsán tudnak a hangok terjedni , sokszor másik emeletröl, esetleg másik lépcsöházból hallatszik át, nektek meg úgy érzödik, mintha a fölöttetel lévö lakásból jönne.


Mellesleg ha nem hangos, akkor semmi ok nincs tenni valamit ellene.


Azt meg végképp nem értem, mi az, hoyg "más lakásokból kíutált" valakik - ezt honnan tudjátok, illetve nem ez az egész problénak az eredete, hogy ti is ki akarjátok öket utálni?

2017. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is földszinten lakom és a 2. emeletről le szokott hallatszanki egyik zombinak a rádiója akinek mániája volt hogy már hajnali 4-kor felhangosította hogy más se aludjon. Neki egy szót sem szóltam, ahogy a többi csendháborítónak sem szoktam, hanem ahogy az állatokkal szokás bánni, én is kellemetlenséget okoztam nekik. Az említett zombinak annyiszor nyomkodtam a kaputelefonját amíg abba nem hagyta mások nyugalmának zavarását. Valamint a postaládájába tömtem amit csak tudtam, hisz ő is szemetelt az én lakásomban csak ő hanggal tette. Egyből értett belőle és síri csend lett. A többi lakó meg még hálás is nekem érte ha móresre tanítom az ilyen zombikat. A tévét éjjel is hangosan bömböltetőnek meg kívül a betonfalát dörömböltem kalapáccsal. Ő is normális lett és kiderült hogy ő is tud olyan normális hangerőn tévézni mint a ház többi 58 lakója. A szép szóból nem szoktak érteni. Csak abból ha kellemetlenségük adódik a másokat zavaró cselekedetük miatt.
2017. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy tőlük jön, "körbejártuk" a lakásokat, voltunk más lépcsőházban is. Tőlük jön.

Utálkozni nincs értelme, mi meg szeretnénk oldani a problémát, mert nem csak minket zavar. De más inkább csak tűri.

2017. ápr. 6. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha állandóan halljátok, akkor olyan lehet, ami folyamatosan megy, azért éjjel csak alszanak ők is.

Esetleg függöny, szélcsengő, amit a szél mozgat, óra, szellőző...

2017. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nyitvafelejtett szekrényajtó amit a nyitvahagyott ablakon bejövő huzat okoz?Lehet ők nem hallják mert süketek kissé :D
2017. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes módon mióta szóltunk neki, hogy hagyja abba a zörgést, arra az időre, míg becsöngettünk és a kaputelefonhoz ment, abbahagyta. Meg mostanában csak akkor kezdi el a kopogást, mikor hazaértünk és eltelik kb. fél óra. Direkt csinálja.
2017. máj. 5. 08:25
 8/8 anonim válasza:
51%
Fogyatékos vagy végtelenül gonosz és élvezi.Szerintem én hamar legurgatnám a lépcsőn! :D
2017. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!