Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajnalban sepregető szomszédda...

Hajnalban sepregető szomszéddal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Minden reggel 3.45-4-től söpröget a szomszéd ház előtt egy középkorú nő. Ha a mi lépcsőházunk takarítónője is itt van, akkor még röhögcsélnek és beszélgetnék is. (mondjuk a mienk csak kb. 5kor jön) Ez egy ilyen belső udvaros ház, a mi összes ablakunk befelé néz. Én minden nap 4.40kor kelek. (kelnék) De miután ez a bolond nő sepreget, nálunk meg nyitva van az ablak a meleg miatt, igy állandóan 3.50-4.00 közt kelek. Még szombaton is.


Már hulla vagyok. Szóltam neki, azt mondta melege van később seperni. Ma esőben is sepert. (komolyan, mit?!? szerintem nem normális)


Fogalmam sincs kihez forduljak? Jelentsen fel? Menjek a közös képviselőhöz? Amúgy szerintem ő ilyen önkéntesen takarítja (vagy feketén párezerért a szomszéd házat)

Nem akarok én gonoszkodni de az elsőn lakom es elegem van, hogy este a melegtől nem tudok elaludni korábban, reggel meg kelhetek közel egy órával korábban a mániája miatt. (amúgy semmi extra kosz nincs ott amit egy óráig lehet a betonon vakarászni, max par falevél)



2017. júl. 12. 20:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
70%

# 10


Majd kapsz a képviseleten ígéretet, a sepregető egy papírt, amit kibat és elsöpri ablakod előtt, aztán le vagytok mind a ketten sz@rva fentről csak fizessétek a közös költséget:DDD...így megy ez...


Vagy lepofázod vele tahó módon vagy véletlen leöntöd, mert egy kurta nagy galambnak hitted, esetleg amennyiben még lehet, akkor az ablakod elé-köré pakolsz bokrokat...nagy dolgokat...továbbá leragasztod csengettyűjét este...stb.kis szemétkedések...vagy elviseled-elköltözöl.

2017. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérhetnéd, hogy a ti ablakotok előtti részt hagyja ki, és ígérd meg, hogy azt te felsöpröd, ha felkelsz. Ennyi kompromisszumra csak hajlandó lehet. Mondd el neki őszintén, hogy felébredsz rá, és emiatt napközben fáradt vagy.
2017. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
12# megbszhatom.. :) hallom azt is amikor a masik felen sepreget az udvaron. Ma is volt. Mar gyomoridegem van tole. Ez van. Képviselet ma nem volt nyitva. Majd a jivohetig meglátjuk mi lesz. Szabin leszek. (meg jobb lesz a nagy büdös semmiért kelni 4kor)
2017. júl. 13. 18:16
 14/30 A kérdező kommentje:

Ma megneztem egyébként. Ott álltam vagy 10percet meló utan es nincs ott semmi.. Szóval sepregessen ott akinek hat anyja van. Egyáltalán nem értem hogy mit kell, mit lehet egy rohadt társasház betonozott udvaran sepregetni minden nap egy óráig. Van ott lehullva 3 falevél? Por..? Jezusom ez az utca... Csoda h a boszi nem mossa fel kb hypoval.

Meg egy nyomorult pad sincs. Se szemetelés. Se viragagyas, se fű.. Semmi. Nem tehetek rola, h masnak nincs celja az eletevel, nincs dolga, maniakus bolond es ebben eli ki magat.

Masik hobbija a kukahuzgalas. Kaptunk papírt h a kukás 11-15kozt jon.. A qrva kukát is kizárólag 4kor lehet kihuzni a haz ele. Mikor máskor.. De az meg huszadrangu.. Az heti ket alkalom 2*3p.. Nemerdekel. En szoktam délután visszahuzni, mert arra bezzeg nincs eszuk.

2017. júl. 13. 18:25
 15/30 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább megszoknám a füldugót (én mindig azzal alszom), ahelyett, hogy perlekednék meg veszekednék, de nyilván nem vagyunk egyformák. Kinek mi számít nagyobb kényelmetlenségnek.
2017. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, előző, én is füldugós vagyok!:-) Mindenre felébredek, ez van!

Kérdező: össze kéne fogni más szomszédokkal, lehet, hogy mást is zavar a söprögetés? Csak nem akarnak szólni?

Közös képviselő segíthetne. Felmenne hozzá, beszélne a fejével, hátha elérne valamit.

De véleményem szerintem kuplungos agyilag az a nő. Az nem az unatkozás jele, hogy pont hajnalok hajnalán sepregesse a semmit valaki, rendszeresen. Kábé olyan, mintha a szőnyeget porolná napi szinten ilyenkor, vagy teszem diót törne. Sajna sok dilis ilyen van. Nem találsz bennük logikát. Nehéz velük bármit kezdeni.

2017. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, siettem, kicsit helytelenül írtam.
2017. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
:) ma rekord volt. 3.30. :) amúgy mar kb mint egy robot.. Felkelek. Bevagom az ablakot. Alszom.
2017. júl. 14. 17:03
 19/30 anonim ***** válasza:
És egy vödör ecetes víz a nyakába? Legyél már kreatív!
2017. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha kevés ott a világíts, akkor szórjál ki apró golyókat mielőtt jön minden nap, olyan airsoft félét, amin nyomhat egy seggest és elmegy a kedve a napi seggeléstől...talán:DDDD
2017. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!