Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajnalban sepregető szomszédda...

Hajnalban sepregető szomszéddal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Minden reggel 3.45-4-től söpröget a szomszéd ház előtt egy középkorú nő. Ha a mi lépcsőházunk takarítónője is itt van, akkor még röhögcsélnek és beszélgetnék is. (mondjuk a mienk csak kb. 5kor jön) Ez egy ilyen belső udvaros ház, a mi összes ablakunk befelé néz. Én minden nap 4.40kor kelek. (kelnék) De miután ez a bolond nő sepreget, nálunk meg nyitva van az ablak a meleg miatt, igy állandóan 3.50-4.00 közt kelek. Még szombaton is.


Már hulla vagyok. Szóltam neki, azt mondta melege van később seperni. Ma esőben is sepert. (komolyan, mit?!? szerintem nem normális)


Fogalmam sincs kihez forduljak? Jelentsen fel? Menjek a közös képviselőhöz? Amúgy szerintem ő ilyen önkéntesen takarítja (vagy feketén párezerért a szomszéd házat)

Nem akarok én gonoszkodni de az elsőn lakom es elegem van, hogy este a melegtől nem tudok elaludni korábban, reggel meg kelhetek közel egy órával korábban a mániája miatt. (amúgy semmi extra kosz nincs ott amit egy óráig lehet a betonon vakarászni, max par falevél)



2017. júl. 12. 20:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ennél sokkal viccesebb dolog történt :) valaki ket akkorat odahányt, hogy most aztan van mit felcsipegetni a drágának :) pedig zárva van elvileg a kapu. :)
2017. júl. 15. 08:10
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos az egyik lakó bosszúja! :-D

Látod, e szerint mást is idegesít!:-D

2017. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom de oriasi pacsi neki.. Akárki is :-)
2017. júl. 15. 17:42
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te vagy egyetlen ember a földön, aki pacsizni akar annak, odahányt a környékre :D

Amúgy én reggel arra ébredtem, hogy táncolnak a fölöttem lakók, így olvasva kérdésed, eszembe jutott, hogy viszonozom nekik, hogy nem hagytak sokáig aludni, ezért betettem nekik egy kis metál zenét, teljes hangerőn. Ahogy hallom, sikerült meghozni a kedvük. :D


Egyébként nálad megoldódott a probléma?

2017. júl. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

:) igen lehet én voltam az egyetlen aki örült a kósza rókának, de sebaj.


Nem tudom most mi a helyzet, mert "hideg" volt az éjjel és valamikor 2 felé becsuktam ma is és tegnap is az erkélyajtót. Előtte neem.. előtte a szokásos 3.30-4.00-es ébresztő van.


Régebben mellettünk ilyan kis bulizós egyetemisták laktak, én is csináltam olyat amikor hajnali 6ig ment a party náluk, akkor én reggel 7-kor mikor mentem vasárnap a boltba-piacra benyomtam nekik egy kis Sepulturat a két nagy hangfalon. Hát, biztos nem szerették... csak sajnos másoknak sem tetszett, szóval abba kellett hagynom az ilyen jellegű nevelést. :) hálistennek elmentek, de amúgy meg egyetemista.. bulizzon. Én is voltam azon az oldalon, nem zavart az a pár alkalom csak az az egy azért elég durva volt.

2017. júl. 17. 15:41
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ilyen esetben, van- e értelme feljelentést tenni. Arról azért talán meg lehetne győzni, hogy amikor mindketten ott vannak, csendesebben beszélgessenek, "röhögcséljenek". Mert gondolom, ez az igazán zavaró, nem maga a sepregetés.
2017. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszul gondolod. A sepregetés a hangos. A mi takaritonk nem agyilag rokkant. O csak heti ketszer jon plusz akkor amikor en mar majdnem indulok melóba.. Ő nem szórakoztatja a nagyerdemut minden nap 3-4kor. Szóval ha ez a ven k u r v a is heti ketszer jönne tőlem elenekelhetne egy ariat is a mi takaritonkkal de a 7napbol 6 vagy 7 napot itt szarakodik es abbol kettot beszélgetnék is de addigra általában a banya mar felsoport.
2017. júl. 22. 18:04
 28/30 anonim ***** válasza:
elismerem hogy idegesito lehet, de minel jobban hergeled magad annal idegesebb leszel. en nem birom a gyerekeket es ha elkezdtek jatszani az utcan (kertvarosban laktunk) mar gorcsbe randult a gyomrom ha arra gondoltam hogy holnap is jatszani fognak. aztan elkoltoztunk, vettunk egy farmot es a legkozelebbi szomszedunk 2,5 km re van. egyszeruen nem voltam kepes oket elviselni. itt viszont a kozvetlen szomszedunk egy 6 hektaros terulet ahol baranyok legelnek egesz evben. kulfoldon elunk es nincs hideg tel akkor is itt vannak. imadom oket.
2017. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
:) jo neked. Itt vegulis azóta annyi történt, hogy tel van es nem hullik a farol semmi. Raadasnak kivágták a fák nagyreszet. Plusz olyan jol alszom, mint meg soha.. Eltűnt az a bolond no. Lehet elszállt a seprujen. ;)
2017. dec. 9. 08:53
 30/30 anonim ***** válasza:

Mi kertes házban lakunk, de ez egy ikerház. Mellettünk a szomszédban egy 60 éves néni minden reggel 4kor és este 11kor söpröget káromkodva, hiába szólunk neki.


Ahogy írták,nekünk a füldugó segített csak, de te szólhatsz a képviselőnek a házban.

2018. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!