Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen volt megszokni Budapest...

Milyen volt megszokni Budapestet miután felköltöztél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem azokhoz szólna, akik más városból vagy faluból költöztek fel a fővárosba. Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy éltétek meg ezt? Mennyire volt nehéz megszokni? Mennyi idő után éreztétek magatokat otthon? Nyugodtan sétálgattok most már este is a városban?
2017. júl. 17. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Speciel pont ez a környék nem zűrös, pedig központhoz közel van. :-) Amikor ide költöztem a szomszéd kerületből, már előtte évek óta errefelé jártam heti 1-szer, és ki tudtam tapasztalni, mik a kevésbé problémásabb területek a kerületen belül. A jó tömegközlekedés mindenképpen szempont volt, mert nincs jogsim, ehhez kellett olyan területet találni, ahol lakni is lehet békességben. Lekopogom, a szomszédaim is problémamentesek. Egyedül a Sziget verődik vissza a szemközti házfalról, amikor épp az a hét van, egyébként nyugi van.
2017. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
Biztos azért mert az összes rosszarcú újpesti otthon rosszalkodik, nem az utcán. Ez már a 21. század. Újpest Központban meg évtizedek óta csak a legkeményebb arcok laknak, úgyhogy respekt és tisztelet utolsó, hogy bevállaltad, hogy a nehézfiúk és még nehezebb feleségeik közé mentél lakni. Az ólomnehéz purdéikról meg ne is beszéljünk. Ejjj, Újpest annyira kemény hely, hogy ha építeni akarnak valamit, csak gyémánt ütvefúróval lehet építkezni.
2017. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
András túlkapod. Mesélsz a környékről ahol élsz? :D
2017. júl. 17. 20:30
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Dehogyis tolom túl. Teljesen tárgyilagosan írtam le Újpestet. Egyébként Újpesten nőttem fel, aztán meg Óbudán éltem, de már nem lakom Pesten egy ideje.
2017. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most hol laksz András? Jobb mint Pest?
2017. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"így kicsit szokatlan volt a sok c*gány és a tróger alkoholista proli :D"


Ezt úgy írod, mintha vidéken egyáltalán nem lennének cigányok meg tróger alkoholisták :)


Közel 20 éve rendszeresen járok vidékre (Heves megye), és mit mondjak, van belőlük bőven!

2017. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!