Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd pali egy fiatal...

A szomszéd pali egy fiatal lánnyal csalja a nejét, most is itt vannak. Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Régebben is gyanakodtam rá de mostmár tuti. A szomszédunk (illetve egy telekkel arrébb de átlátni) aki nem rég költözött ide egy kb 50es pasas és a neje, de néha fiatalokat is látni azok meg gondolom gyerekek lehetnek. Elég millerek ez látszik a bazinagy ultramodern házon amit ide építettek plusz mercivel és porschéval járnak. A nővel már beszéltem aki egyébként nagyon csinos "milf" és kedves is, a pali még csak vissza se köszön. A nőtől tudom, hogy Budán is van házuk és itt is (nem írom le hol, csendesebb nyaralósabb környék de közel azért Bphez) és gondolom ilyenkor a nő ott lehet, mert már feltűnt hogy csak a pali van itt és néha egész éjszaka ég a villany hétvégente.


Ma láttam a saját két szemmel, hogy kb 1 órája megjöttek és egy fiatal csaj száll ki a kocsiból akinek a derekát fogta a pasi, és azóta is ég a villany. Tuti dugnak nem? Undorító, főleg a csaj, hogy képes valaki erre? Ráadásul a felesége meg milyen jófej aranyos már és szép is tehát én például tuti megdugnám a korától függetlenül. Ti mit tennétek ebben az esetben ha ezt látnátok? Szólnátok a nőnek? Vagy írnátok neki pl egy anonim emailt? Utálom a pasast és megérdemelné, hogy lebukjon. Remélem ilyen csajjal meg sosem futok össze mint a szeretője, mstmár kajak nem is merek ismerkedni lassan hiszen minden nőnek lesz valami ilyesmi takargatnivalója...


2018. jan. 7. 00:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Olyan naív vagy, szenvedés nézni.

Szerinted a legtöbb nőt érdekli ez, ha megvan a porsche és a budai ház?

Inkább ne csinálj idiótát magadból, ember.

2018. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
És komolyan látnod kellett mire rájöttél erre? Semmi újkeletű nincs ebben. Dúsgazdag 50-es pasi kefélis sorban a nőket. Azon nőket akik közül a nagy számok törvénye alapján ide is írogatnak, hogy nem találnak normális férfit.
2018. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

A felesége lehet, a budai házukban van valakivel :)

Nem tudhatod, milyen a kapcsolatuk.

2018. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jaguar-Warrior nevű felhasználó válasza - Igazad van! Undorító!
2018. jan. 7. 00:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy igazság hogy semmi közöd hozzá.

Elhiszem hogy a lelkiismereted ezt diktálná de maximum akkor lenne "jogod" ezt megemlíteni ha közeli barátok lennétek. De mint már leírták nem tudhatod mik mennek. Addig meg sajnos figyelmen kívül kell hagynod az erkölcseidet velük kapcsolatban.

2018. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én gépeznék tovább
2018. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Vedd fel videora szerezz pénzt belőle
2018. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban illegális ne csináld akkor se video hanem fotora gondoltam de ha van életed hagyd
2018. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Nem undorító, ez van, ez mindig is így ment.
2018. jan. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Szerintem ne mondd el. Semmi közös hozzá. Lehet a feleség tudja is, de az is lehet, hogy nem akarná tudni. Nem ismered, nem tudhatod.

A férj jóval undorítóbb, mint a fiatal csaj, elvégre neki van felesége.

Azt javaslom, ne is ismerkedj. Maradj egyedül. Jobb lesz az úgy.

2018. jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!