Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd pali egy fiatal...

A szomszéd pali egy fiatal lánnyal csalja a nejét, most is itt vannak. Ti ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Régebben is gyanakodtam rá de mostmár tuti. A szomszédunk (illetve egy telekkel arrébb de átlátni) aki nem rég költözött ide egy kb 50es pasas és a neje, de néha fiatalokat is látni azok meg gondolom gyerekek lehetnek. Elég millerek ez látszik a bazinagy ultramodern házon amit ide építettek plusz mercivel és porschéval járnak. A nővel már beszéltem aki egyébként nagyon csinos "milf" és kedves is, a pali még csak vissza se köszön. A nőtől tudom, hogy Budán is van házuk és itt is (nem írom le hol, csendesebb nyaralósabb környék de közel azért Bphez) és gondolom ilyenkor a nő ott lehet, mert már feltűnt hogy csak a pali van itt és néha egész éjszaka ég a villany hétvégente.


Ma láttam a saját két szemmel, hogy kb 1 órája megjöttek és egy fiatal csaj száll ki a kocsiból akinek a derekát fogta a pasi, és azóta is ég a villany. Tuti dugnak nem? Undorító, főleg a csaj, hogy képes valaki erre? Ráadásul a felesége meg milyen jófej aranyos már és szép is tehát én például tuti megdugnám a korától függetlenül. Ti mit tennétek ebben az esetben ha ezt látnátok? Szólnátok a nőnek? Vagy írnátok neki pl egy anonim emailt? Utálom a pasast és megérdemelné, hogy lebukjon. Remélem ilyen csajjal meg sosem futok össze mint a szeretője, mstmár kajak nem is merek ismerkedni lassan hiszen minden nőnek lesz valami ilyesmi takargatnivalója...


2018. jan. 7. 00:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
20%
A világ mindig erről szólt...
2018. jan. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Csak okosan kell csinálni! Kicsit beszélgess a nővel, dicsérd meg, hogy milyen szépek a gyerekeik. Különösen az a (húsz éves szőke), akit (péntek este) láttál jönni a kedves férjével. Esetleg megkérdezheted-e, hogy hívják. (Akár úgy előadva, hogy neked bejön.) Aztán ha a nő értetlenkedve, akkor egy kis bővebb kifejtés: lehet, hogy nem húsz, de tetszik tudni, az a vékony, magas, sokszor szoktam itt látni hétvégén, biztos koleszos, stb.

Aztán ha látod, hogy a csajnak leesett a tantusz, gyorsan elnézést kérsz, hogy menned kell, mert dolgod van, és hagyd ott, hagy törje a fejét.


Egyik szomszéd bukott le így. Két napig zengett a lépcsőház az ordítástól. Válás lett.

2018. jan. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%
Kedves utolsó. Te aztán igazán nagy tapló vagy. Nem kell szétbarmolni mások életét.
2018. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Hagyd abba az irigykedést.

Elé állnál a felesége elé, és ha nyitott kapcsolatban élnek? Szerintem többet foglalkozz magaddal, mint másokkal. Nem bűncselekményt láttál, így ne üsd bele az orrod mások dolgába. Nézz kevesebb Barátok közt-öt!

2018. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit, nem az én dolgom. Vagy arra játszol, hogy majd rögtön meg is vigasztalod szegény, összetört asszonyt? :D
2018. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem ők az undorító, hanem te. Törődj a magad dolgával.
2018. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
Semmi közöd hozzá, felnőtt emberek, élik az életüket. Mit árt ez neked? És mi hasznod lenne a balhéból?
2018. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Te valami rosszakaró nyugger vagy h lesed ki mit csinál és siker érzeted van hogy erre rájöttél Sherlock? Mindenki foglalkozzon a saját dolgával
2018. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert van egy olyan szomszédod, még nem minden nő olyan. Valójában nincs is semmi közöd hozzá, csak rá érsz. Törődj a magad dolgával.
2018. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!