Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A falusi emberek nagy része...

A falusi emberek nagy része miért foglalkozik állandóan másokkal?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a kérdés magáról beszél.... Pletyálkodás, Irigység, rosszindulat (?) stb.... Miért foglalkoznak mások életével? Mire jó ez? Gazdagabbak lesznek ettől? Én nem hinném....

HOGYAN TUDNÁM AZ ILYEN EMBEREKET LEÉPÍTENI FINOMAN? Hallom a pletykákat, meg a folytonos kérdezősködést.


21F



2018. márc. 16. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki csinál valamilyen állatságot. Mivel félnek, hogy a sajátjuk kiderül, ezért a másikról kezdenek el beszélni/pletykálni. Magyarán terelik magukról a figyelmet.

Egyébként én vagyok a "helyi sátánista szekta vezére". Már, ha érted a célzást. :D Ezt csupán abból szedték, hogy a kutyámat sétáltattam egy olyan helyen, ahol valami tini kölkök szoktak marhulni. Engem ritkán látnak arra, szóval naná, hogy én voltam. Már csak azért is, mert előnyben részesítem a metál zenét.

Egyébként vissza kell vágni a saját technikájukkal. Olyan csendben lesznek, mint a sicc. Csak lehetséges, hogy a róluk kiderült igazság fájdalmasabb, mint az általuk kreált hazugság.

2018. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez nem fog megnyugtatni téged, de sok helyen városon is ez megy. Talán nem olyan szinten, mint falun, de van rá példa. Pl. elmondtam egy szomszédomnak, hogy meghalt apum, másnap a közeli kisboltban azzal fogadott a tulaj, hogy "őszinte részvétem". Azt gondoltam, ilyen csak falun van, de mint kiderült, tévedtem.
2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol (legalábbis régen) mutatni kellett, hogy te rendes vagy, minden oké, tiszta vagy, normális, rendezett a portád, különben megszólnak.

Kis létszámú közösség (viszonylag), kisebb. Gondolom az irígységet mondjuk az anyagiak szeretete szüli.

Városon is van ilyen: társasház, van egy házaspár, úgy kukkolnak, hogy az borzalom. Ember még ennyit nem leskelődött a másik után. Egyik ablakból megy a másikba. Az összes papírborítású (drótháló, karton van ráerősítve) pinceajtó fel lett szaggatva egyszerre, kis kémlelőnyílás van rajtuk... feljár a negyedikre nézelődni, közben meg a földszinten lakik, meg ilyenek. Nincs életük. Saját.

2018. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Huh utolsó azért az durva már! :o
2018. márc. 17. 08:32
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Durva? Egyes falvakban ez tömeges jelenség, sajnos. És aztán megy a pletyi, többnyire torzítva, meg túlkombinálva.
2018. márc. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon jól esik az együttérzésed, köszi :). Az a baj, hogy amit leírtam, az kb. csak 10%-a annak, amit csinálnak :(. (13. vagyok)
2018. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!