Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire zavarhatja a szomszéd...

Mennyire zavarhatja a szomszédokat a zene? Illetlenség?

Figyelt kérdés

Szeretem,vagy inkább csak szeretném egy héten egyszer-kétszer kiereszteni a gőzt,de igazából sosincs meg bennem az hogy jó hangosra felvegyem mert tudom,hogy hallják,nem tudok teljesen kiengedni :D

Olyan házban élünk,ami egybe van másik kettővel és vályogtégla van,egyikbe egy 70 körüli öregember van,a másikban pedig egy 40 körüli család,babával meg egy 10 körüli lánnyal. Általában 40-50%-ra veszem fel a hangot,max.valami olyannál veszem még nagyobbra ami egyszerűen megköveteli :D Nu-metal bandákat nyomatok leginkább,mint pl. a két örökzöld Limp Bizkit és Linkin Park,az előbbit különösen hangosan,szerintem ők még emészthetőek. Beesik még más stílus is,de azok már kellemetlenebbek lehetnek és lejjebb veszem. Olyan rossz korlátoltan hallgatni :/ 18/f


2018. márc. 25. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Te is eléggé fura vagy, hogy ezt nem érted, de nem baj, majd felnősz egyszer.
2018. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Azt hiszed a te "zajod" jobb a másikénál s a másiknak...szép álom...lapozni addig tudsz ott is, amíg valaki le nem lapoz téged, de akkor már késő megértenek:D
2018. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Linkin Park, mint Nu-Metal? Hmmm érdekeees....

Gondolj csak arra, te örülnél-e, ha a 70 éves bácsika maxon nyomatná a mulatóst (mint pl az én szomszédaim..), mert szerintem nem :D

2018. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jaa értem itt mindenki érett felnőtt és mindenki okosabb mindenkinél. Gyakori kérdések most is hozta a formáját,ez az oldal ilyenekkel van tele :D Csak oktatni tudtok.

Arról mi a véleményetek mikor az agyatlan 25-30-as manusok ház rengésig bömböltetik a techno zenét meg a hasonlókat? Az sokkal jobb mikor az utca másik végére is hallatszik igazatok van :D Képzeld a 70 éves bácsika az udvaron szokta nyomatni az áriákat mikor jó idő van. Na?:D Akkor nekem is van jogom hozzá

Maradjunk annyiban,hogy a rockot mindenki szereti akinek van egy csöppnyi esze,az a zene ami csak basszusból meg dübörgésből áll és kijön tőle az ablak az zavaró,de ha én nyomatok LB-t,LP-t meg hasonlót fél hangerőn akkor már sz.r alak vagyok,oksa haverok :D

2018. márc. 30. 11:30
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit vártál, elismerést? :DDDD

Felőlem s mindenki felől a konnektort is nyalhatod, de attól még ugyanolyan pocsék szomszéd vagy, mint az öreg nótás szomszédod bár zsák s folt ti---egészségetekre egymás:DD

2018. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A kérdésed az volt, zavarná-e a szomszédokat és illetlenség-e. Zavarná? Ha téged zavar az ő zenéjük, akár techno, akár mulatós, akár ária, akkor őket is zavarja a te metálod. Pont. Itt a válasz az általad feltett kérdésre, amit itt kb mindenki megválaszolt. Tök mindegy, hogy ők csinálják-e, tök mindegy mit csinál mindenki más, akkor is illetlenség. Ha más az út közepére ürít, akkor te is megteszed? Mert a logikád alapján...

Szóval a kérdésed már rég meg van válaszolva, nem értem min problémázol még mindig. :)

2018. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
Hetente egyszer egy órára elviselhető.
2018. márc. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

# 17


Ha heti 1x az ilyen gondolkodásúakat meg lehet verni, akkor elviselhető:D

Ilyen alapon a némi nemi erőszak is elviselhető ugye...

2018. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Idióták :D bűnös vagyok vonulok is böribe :D

Csak szólok hogy még a fürdőszobából is alig hallatszik nálam az a hangerő ami menni szokott akkor vajon a szomszédba mennyire? Úgy felfújjátok,sok okostóni p.ö.cs :D

2018. júl. 25. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!