Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más panelben is ilyenek...

Más panelben is ilyenek szomszédok?

Figyelt kérdés

Rengeteget gépelek a leghallkabb billentyűzettel, amivel valaha találkoztam. (Egy laptopon, nem valami MX Blue switches mehanikussal :) )


Na igen ... ez nem valami hangos.


Mégis mindig amikor neki kezdek gépelni a felettem lakó elkezdi ütögetni a radiátort és a padlóját valamivel.


Más zajforrást nem hallok, ezért azt feltételezem, hogy miattam csinálja.


Ha zavarja mért nem jön le szólni? Persze nem hagynám abba, mert ez semmi, de akkor is. Máshol is ilyen passzív agresszívok a szomszédok? Most már senki sem mer szolni a másiknak, csak ütögetik a radiátort? :)


Persze az a poén, hogy engem kicsit sem zavarnak a förtről jövő hangok meg ezek az ütögetések, mert mindig csinállok valamit vagy hallgatok valamit.


Inkább az zavar, hogy nem tudom, hogy ezzel nekem akarnak-e valamit jelezni és ha igen mért nem jönnek le.


20 éves vagyok. Igaz elég nagy darab és szakállas, de nem mondanám magamat ijesztőnek. Főleg úgy, hogy az édesanyukámmal lakom.



2018. ápr. 2. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

A panel már csak ilyen.15 évig laktam benne.Fölöttünk egy idióta lakott, görgetett mindíg valamit a földön, el nem tudtuk képzelni mi az.Ja és üvöltözött folyamatosan, valószínű drogozott is.A mellettünk lakó meg ivott mint a gödény és hányt a wc-én állandóan.A 10.-en lakók meg pofáztak és vihogtak éjszaka.Mi sosem szóltunk meg nem kongattuk a csöveket, de tettem megjegyzéseket mikor már elegem volt belőlük.

Egyébként lehet, hogy tényleg hallja, hogy ütöd a billentyűzetet, nem lehet, hogy mondjuk radiátor vagy csövek mellett csinálod és az felerősíti vagy viszi a hangot?

2018. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt:Társasházban a szomszéd szexelt, azt is lehetett hallani ahogy nyög. :D
2018. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12# Asztalon csinállom, ami nem hogy a radiátorhoz, még a fahoz sem ér hozzá.
2018. ápr. 17. 16:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen kretén a felső szomszédom. BÁr nem panel, hanem tégla, de sajnos a födém egy előregyártott panel elem minimális hangszigeteléssel. A felső szomsézd egy elvált nő a kislányával ,akit elneveztem fényre sötétedő kislánynak. Minden szarért elkezdi verni a födémet, ugrálni, volt, hogy a billentyűzeten val ógépelés miatt ,volt, a rádióhallgatásért, pedig nem bömböltetem. Szegény kislánynak a tolerancia szintje alacsony és még nagyon énközpontú, plusz az anyja is kicsit defektes ilyen szempontból. Néha legszívesebben felmennék és egy pofont lekevernék a kislánynak, hiába érződik, hogy hétvégi apukája van csak, nincs rendesen nevelve.
2018. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!