Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem csinálnak semmit a...

Miért nem csinálnak semmit a szomszédok, ha látták, hogy apám ütött meg rángatott az utcán?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 13:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen azért nem szól, mert ismeri a szomszédot. És mellette fog lakni holnap és holnapután is.

Vagy azért nem szól, mert a gyereket ismeri. :DDD

2018. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

1x segítettem egy embernek, akit vertek az utcán...

Semmi mást nem csináltan, csak ellöktem a tamadót, Aki elesett es beverte a fejét...

Mentőt kellett hívni mind a 2 emberhez.

Mentősök feljelentettek. 3/4 évig jartam biróságra, ahol termeszezesen ártatlan voltan, de ez tönkretette az anyammal a kapcsolatot, munkahelyről is kirugtak.

A tamadó meg ugyanìgy eli sörös mindennapjait...

Ezért én megfogadtam, jogy a következő ilyen esetnél a nagyon maximum az lesz, hogy rendőrt hivok, de azt is nevtelenül telefonfülkéből.... de inkabb meg azt se, én nem járok pórul többet senki miatt....

Ja és meg annyit se kaptam akit vertek, hogy köszönöm....

2018. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12#


Sajnos ilyen a buta magyar törvèny.

Megèrtem a hozzààllàsod.

2018. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk nem akarnak ők is kapni egyet?


Szép dolog odamenni és keménykedni, meg hősködni, de ha te is monoklival vagy neadjisten késsel a gyomrodban végzed, akkor aztán rhadtul megérte.


Én sem megyek oda, hanem kihívom a rendőröket.

2018. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha elrabolnak egy kislányt a kisföldalattin azzal sem foglalkozna senki,mert nem akarnak bajba kerülni.
2018. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Érdekes!!! 100 %, azt mondta, hogy bele sem avatkozna, arréb néz.

Undorító ez a nép!

Az egyik tanár azt mondta, hogy volt a metróban egy eset, hogy véletlenül rosszul lett valaki, 98 % otthagyta, visszafelé ment, a hulláskocsi vitte el.

2018. máj. 18. 19:49
 17/17 anonim válasza:
27%
Lehet, hogy nem voltak tisztában azzal, hogy a szüleid jogszabálysértést követnek el. (Lehet, a szüleid sem.) Az 1997-es Gyermekvédelmi törvény alapján semmiféle fizikai erőszak nem engedhető meg a gyermekkel szemben. Még egy pofon sem.
2018. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!