Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pécs vagy Székesfehérvár?

Pécs vagy Székesfehérvár?

Figyelt kérdés
Olyan emberek írjanak, akik éltek már mind a két városban. Melyiket választanátok és miért?
2018. aug. 26. 15:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Mi van velük?
2018. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pécsi születésű, emiatt kb.5 évig rendszeresen jártam oda,majd 3 évig laktunk ott együtt,utána Székesfehérvárra költöztünk. A várost magát Pécset jobban szerettük,de hosszú távon jelenleg nem élhető hely. Nincs munkalehetőség,és távol van mindentől. Nekem mindenhol van munkalehetőség,mert olyan végzettségem van,de a férjemnek már nehezebb,ezért is kényszerültünk elköltözni,mert ott volt olyan,hogy egy évig munkanélkül volt,pedig nem csak a szakmájában keresett állást,bármit elvállalt volna. Ezért jöttünk el, most már 5 éve fehérváriak vagyunk. Nekem eleinte nagyon idegen volt a város,nem éreztem jól magam, mindig fúj a szél,amit pár év után észre sem vesz az ember,de aki nem itt lakik,annak minden baja van tőle. Állandóan megfázott a fülem,fájt a fejem. Az itteni embereknek más a temperamentuma mint a pécsieknek. De minden megszokható. Közel van a főváros is,ami szintén több lehetőséget biztosít minden téren mint Pécs. Mi már biztos,hogy nem fogunk oda visszaköltözni,mert hosszútávon a megélhetés itt jobb.
2018. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem Veszprém :D
2018. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár: több munkalehetőség, nagyjából jó buszközlekedés, több nevezetesség, az emberek elfogadhatóak, közel van Bp., ahova nagyon jó a közlekedés, vannak gócpontok a városban, rendkívül gyakori a dugó a belvárosban, parkolási lehetőség nehézkes.


Pécs: kevesebb munkalehetőség, az emberek normálisak, elfogadható a buszközlekedés, nagyok a távok a városban, üzletek-tanulási lehetőségek rendben, télen necces lehet a közlekedés, vannak elhagyatottabb helyei.

2018. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Nekem Pécs, mert számít, hogy kik vesznek körül.
2018. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Háát +1 Veszprémnek.


Éltem mind a három helyen. Messze Veszprém a legélhetőbb.

2018. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Fehérvár. Veszprém egy jóval kisebb léptékű város minden értelemben a másik kettőhöz képest. De tele van már a GYIK hasonló kérdésekkel, tessék szemezgetni. Általában Fehérvár szokott kijönni nyerőként.
2018. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Fehérvár gyereketnevelni meg munkát vállalni tök jó, de ettől eltekintve egy unalmas nyugdíjas város aminek a nagy része gettó.
2018. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#8 Mondj egy gettót Fehérvárról! Ugye, milyen nehéz?
2018. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Van egy része, amit Bermuda 3szögnek hívnak:).
2018. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!