Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezzel beégtem a szomszédok elött?

Ezzel beégtem a szomszédok elött?

Figyelt kérdés

Megrándult a térdem,szóval kórházból,röntgenről jöttem haza estefele,eléggé bicegve.Társasházban lakok.Beírtam a kapukódot és bejöttem a lépcsőházba.Lassan,bicegve mentem.Eleresztettem egy akkora galambot,hogy az egész lépcsőház beleremegett.Még röhögtem is magamban,hogy na,ezt a szomszédok biztos hallják,de hát fogalmuk sincs ki volt.Aztán ahogy mentem fel a lépcsőn,hallom hogy fordul a kulcs a zárban és jön ki valaki.Én elkezdenék futni,nehogy meglássák hogy én voltam,de mivel alig bírok járni jelenleg,nem tudtam felfutni a lépcsőn.Két szomszéd jött ki a lakásból és felnéztek a lépcsőn,rám is köszöntek.Aztán mentek a dolgukra,ki a lépcsőházból.Az emeleten anyám már nyitotta az ajtót és mondta,hogy hallotta,hogy jövög,mert zeng a lépcsőház a fingástól.

Mit gondolnak most a szomszédok,beégtem elöttük?



2018. okt. 5. 23:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Termeszetes dolog, akinek nincs karo a s*ggeben humorosnak fogja fel. En is szoktam visszhangzokat fingani a lepcsohazban, a kutyat nem erdekli.
2018. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!