Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdjek a szomszéd csivavà...

Mit kezdjek a szomszéd csivavàjàval?

Figyelt kérdés

Nekünk van egy szuka pulink, a szomszédnak egy kan "zsebpiszok" csivava.

Rendbe van a kapunk, a kerítésünk, de mindenhol àt tud bújni, mostmàr több hete àtjàr hozzànk.

Az a bajunk, féltjük a rengeteg növényt, sziklakertekben lévő viràgokat, mivel "jelölget", pàrom pont tegnap mondta, félő, hogy kipusztulnak.

A szomszéd azt mondja bezàrni nem tudja, mert nyüszít.

Adjatok valami tippet légyszi amivel egy életre el tudom riasztani tőlünk.


2018. okt. 19. 09:30
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap a halastó szélén bóklàszott, mondom adnà az ég, hogy beleesne, lehet elmenne a kedve az àtmàszkàlàstól.
2018. okt. 19. 09:32
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
megcsinalni, h ne tudjon at bujni? mi legalabbis ezt tettuk. elijeszteni ugy se fogod tudni
2018. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Oldalt drótkerítés, borostyànnal befuttatva, elől tömör fa a nagykapu, tömör fa a kiskapu.

Hàtul megint csak normàlis drótkerítés van.

150-200 méternyi kerítést csak nem àllunk neki lecserélni.

Tegnap àtjött a vakarék gazdàja, azt mondta, hogy hoznak szukàt mellé, hàtha akkor lenyugszik.

2018. okt. 19. 09:39
 4/32 anonim ***** válasza:
21%
De jó nektek, hogy ilyen gazdagék vagytok. Tényleg mindent beleírtál a kérdésbe, ami lényeges. A zsebpiszokék meg dögöljenek bele a halastóba. Jesszusom, micsoda népek vagy.
2018. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

De megfogni se tudom, mert elszalad, messziről ugat.

Tegnap màr a műhelyig elfutott, (én utàna) aztàn jött a garázs, majd az egész udvar végig.

Most feltettem a slagot a kerticsapra, isten az atyàm, hogy lelocsolom.

Egyébként az elôdje (dettó csivava) a mi teraszunkon múlt ki.

Majd elejtettem a kàvét mikor mentem ki reggel.

Pàrom szólt nekik, hogy a kutya itt van kimúlva, a hapsi el is vitte.

Nem bàntottuk, mint ahogy ezt sem bàntjuk, de tényleg jó lenne ha bezàrnàk, mert ennyi növény ha itt kipusztul, akkor kitekerem a nyakàt annak a vakarcsnak!

Pechünkre a lànyom meg összebaràtkozott vele. :(

2018. okt. 19. 09:48
 6/32 A kérdező kommentje:

Miért lennénk gazdagok, ezt nem értem.

Mert rendben van tartva az udvarunk?

2018. okt. 19. 09:49
 7/32 A kérdező kommentje:

Félreértettél.Nem azt akarom, hogy beledögöljön a tóba, hanem azt, hogy ne tegye tönkre a bokrainkat, a tujàkat, a viràgokat.

Csak valami tippet szerettem volna, hogy tàvol tudjuk tartani.

2018. okt. 19. 09:52
 8/32 anonim ***** válasza:
17%
nem fogja tonkretenni, nyugi (egy csivavas).
2018. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Itt vannak ilyen-olyan kutyariasztók, de szerintem ez a ti kutyátokat is megzavarná. Esetleg a spray, bár mi a macskariasztót sprayt próbáltuk, a macska gyakorlatilag kiröhögött. Amúgy ismerős a szitu, a szomszéd kutyája állandóan nálunk flangál, aztán ha kizavarjuk, akkor még a szomszédnak áll feljebb.

2018. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
34%

Megfognám, magamhoz szoktatnám. Ennyi erőből a mi kutyánk is lehet, ha mindig átjár. Akkor talán jobban tudsz rá vigyázni, hogy ne tegyen kárt.

Így lett macskánk. Valahonnan az utcából mindig átjött hozzánk. Kapott enni, szeretgettük. Azóta már inkább nálunk van :D

2018. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!