Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ismerkedjek a szomszéd nővel?

Ismerkedjek a szomszéd nővel?

Figyelt kérdés
A lépcsőházunka költözött egy nő fiatalabb nálam,egyedűl él, én is egyedűl álló vagyok.nagyon rendes, nagyon inteligens,iskolázottabb mint én.hozzá nem járnak férfiak, hozzám nem járnak nők.ilyenkor illene ráhajtanom?-összejönni vele?-csak egy a bökkenő: mint nő nem jön be nekem. mit csináljak? lehet hogy elvárja hogy hajtsak rá? ha nem hajtok rá, azt hiheti higy b...zi vagyok?

2018. okt. 23. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Baz*dmeg! hajrá
2018. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

"a társadalomnak mi az elvárása"

Semmi bameg!

2018. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
De ki várná el hogy te ráhajts, ilyet még nem is hallottam.
2018. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Lépcsőházba költözött?!


Nem azt akartad írni, hogy LÉPCSŐHÁZ FELŐLI LAKÁSOK EGYIKÉBE?!


Ui: sorházak, panelházak, téglalakások... miről van szó?!

2018. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 jogos!-a lépcsőházunkban lévő egyik lakásba költözött.
2018. nov. 2. 19:58
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem megy a fejembe a kérdés, illetve a te gondolatmeneted.


1. szerinted neked a társadalom elvárása szerint kell udvarolnod?

2. Akkor is, ha nem jön be neked?

3. Honnan tudja a társadalom, (többi lakó), hogy udvarolsz-e neki, vagy sem?

4. Szerinted lakógyűlést tartanak, amin megszavazzák, hogy meleg vagy-e vagy sem?

5. Mi van, ha egyesek azt hiszik, hogy meleg vagy? Változtat-e bármit is?

6. Miért vagy ennyire beszarva, hogy mások mit gondolnak, azt hiszed, hogy valóban ennyire fontos vagy?

7. szerinted a nőnek az a vágya, hogy minden egyedülálló pasi ragadjon rá, akár tetszik-e, akár nem? (hiszen ha ez lenne a társadalom elvárása, akkor ez menne. Tuti, hogy így van?)



Elárulom, hogy mi azt sem tudjuk, hogy a szomszédunk él-e vagy meghalt, nemhogy ki kinek udvarol, vagy nem udvarol. Azért nem is vetek meg senkit, nem is az az első gondolatom, hogy valaki valakinek nem udvarol, hogy meleg, de ha meleg lenne, akkor sem vetném meg. Sokkal megvetendőbb az, akiről azt tudom meg, hogy csak hülyít valakit.

Max annyit érdemes, ha nőként nem jön be, hogy jószomszédi viszonyt alakíts ki és ápolj, már ha igényli.

Hogy ez mit jelent, az gumiszabály. Lehet csak annyi, hogy ha valami olyasmit csinálsz, ami zavarja, pl. hangosan hallgatsz zenét, és szól, akkr te sűrűn elnézést kérsz, és aztán mindig halkabban hallgatod.


Ha jobbra törekedsz, akkor valamikor megszólíthatod, bemutatkozhatsz (én vagyok a szomszéd, szóval nem önéletrajz, nem nemi élet...), és megmondod neki így ahogy van, nem köntörfalazva, mert azt tényleg félre lehet érteni, és nem egyenes, hogy számodra fontos a jószomszédi viszony, ezért ha valamiben akaratod ellenére zavarod, vagy valamiben tudsz segíteni, akkor bizalommal szóljon, és megadod a telefonszámod, esetleg ő is megadja az övét. Nem kell kajtatni utána, lihegni a seggébe, stb. tukmálni rá a segítséged, ha kér, akkor oks, ha nem, akkor az is jó. Viszont arra vigyázz, hogy ne használjon ki.


Egyébként egy ismerősömnél három "lakás lakói között olyan jó viszony van, hogy ha valami sütit, vagy finomat készítenek, akkor átvisznek a másikhoz, mindig segítenek egymásnak, sőt az egyik özvegy és a másik agglegény úgy vannak, hogy a pasi viszi a kajaanyagot, a nő meg főz, és átviszi a kaját, olykor együtt esznek, de semmi nincs közöttük csak dumálnak. A többi lakok viszont többségében idióták.

2018. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!