Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az emberek miért hiszik azt...

Az emberek miért hiszik azt hogy körülöttük forog a világ?

Figyelt kérdés

Reggel 8tól délután 4ig felújítást végzek a panel lakásomban. Jön fel az egyik szomszéd ordibálva hogy ne ilyenkor csináljam mert nyugdíjas és nem hallja a tv-t.

Kérdeztem akkor mikor csináljam. Azt mondta hogy vasárnap csinálhatom mert akkor egész nap nincs otthon.

Jót röhögtem aztán rácsaptam az ajtót. A másik hogy ő is fog egyszer hangosabb munkákat csináltatni...

Sok emberrel foglalkozom és azt veszem észre hogy rengetegen így állnak hozzá a társadalomhoz.


2018. nov. 26. 11:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

míg a 10-es elmés-nemes gondolat írásával foglalkoztam, addig jött hogy ez 6-8 hónap. Biztos? Kínában azalatt felépítenek 3 metrót és 6 viaduktot és 2 hidat

[link]

2018. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy csak 6-8 hetet akartál írni és nem 6-8 hónapot.

(6-8 hónap alatt egy mélygarázsos 50 lakásos társasházat húztak fel itt a közelünkben.)

2018. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem írtam el, vasbetoning lebontok mindent aztán vissza.
2018. nov. 26. 12:43
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Nálam is minden le lett bontva. Csak a falak maradtak. Mégis 2 hónap alatt kész lett. 8 hónapon keresztül minden egyes nap, engem is zavarna a felújítás :)
2018. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%
Öröm lesz nekik a sz*rakodásodat hallgatni...
2018. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyedül csinálod akkor is sok a 6 honap. Mi alapjan tippeltél?
2018. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Úgy látszik itt a kérdező agyában van a baj, nem a szomszédokéban.
2018. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
villanyvezetékek is újra lesznek hornyolva plusz ablak ajtó stb minden cserélve lesz. Nincs szakember ezért tart majd 6-8 hónapig. Csak a szobafestők 6 hónap múlva érnek rá... Ők voltak egyetlen festőbrigád akik elvállalták gletteléssel együtt a festést.
2018. nov. 26. 15:17
 19/25 anonim válasza:
100%
Pff.. ketten a feleségemmel meg apámmal álltunk neki, kevesebb mint 2 hónap alatt a nulláról költöztetővé vált. Mi is csontig mindent felszedtünk, villanyvezetékek, aztán parketta, kapartuk az olajfestéket, falak glettelése amit az asszony is csinált, festés, járólap, csempézés. Mindent egyedül, mi nem vártunk másra, így is nálunk is volták bajok a szomszédokkal. Felettünk pl folyamatosan újítanak, van amikor este 8-9kor megy a fúró. Ma is egész nap hallgattuk a kaparászást, de sajnos hónapok óta tart. Mi sosem csináltuk hétvégén, főleg vasárnap, és 4 után abbahagytuk, vagy halkabb dolgot csináltunk estig.
2018. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul van feltéve a kérdés. Így helyes: Miért hiszem azt, hogy körülöttem forog a világ? 8 hónapig folyamatosan zavarni a szomszédokat......nagyon önző emberszabású lehetsz...
2018. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!