Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az emberek miért hiszik azt...

Az emberek miért hiszik azt hogy körülöttük forog a világ?

Figyelt kérdés

Reggel 8tól délután 4ig felújítást végzek a panel lakásomban. Jön fel az egyik szomszéd ordibálva hogy ne ilyenkor csináljam mert nyugdíjas és nem hallja a tv-t.

Kérdeztem akkor mikor csináljam. Azt mondta hogy vasárnap csinálhatom mert akkor egész nap nincs otthon.

Jót röhögtem aztán rácsaptam az ajtót. A másik hogy ő is fog egyszer hangosabb munkákat csináltatni...

Sok emberrel foglalkozom és azt veszem észre hogy rengetegen így állnak hozzá a társadalomhoz.


2018. nov. 26. 11:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Figy én normálisan akarom megcsinálni nem úgy hogy pár nyuggerrel lekaparom a festéket aztán valamit odapötyögök rá valami olcsó mészfestékkel. Amíg a házirend engedi én zajongok. Ha meg nem tetszik a házirend akkor legyen lakógyűlés és változtassanak rajta ahogy akarnak.
2018. nov. 26. 16:41
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"nem úgy hogy pár nyuggerrel"


Lesznek még gondjaid az életben azzal, hogy felsőbbrendűnek gondolod magadat,

miközben ugyanolyan panelproli vagy te is.

2018. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyuggerek járnak lakást felújítani? :D Mifelénk nem. Én egy profi csapatot bíztam meg. Pont azért, hogy jól legyen megcsinálva, nem én pepecseltem vele.

Egyébként meg a kérdésedre már biztosan tudod a választ, hiszen te is azt gondolod, hogy körülötted forog a világ.

2018. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
én családi házban lakom de szerintem sértő dolog prolinak nevezni a panel lakókat.
2018. nov. 27. 11:36
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
24? és mikorra tervezed, hogy tudatilag összeállsz? vagy családi házban laksz és a panelba csak tombolni jársz?
2018. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!