Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A nyaralónk mellett ahol...

A nyaralónk mellett ahol üdülési jogunk van van egy lovastanya, a lovász megpróbált lejáratni a környéken, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Fiatal 25 éves srác vagyok, kicsit összeszólalkoztam a lovásszal a hangos zene miatt meg hogy 38 évesen 16 éves lányokkal bulizgat, hogy ez több mint gyanús. Frissen nyaralunk ott már kezdtük megismerni a helyieket, erre a lovász mindenféle olyasmit terjeszt rólam ami egyébként ha jobban megnézzük inkább rá mondható igaznak. A helyiek nagy része már nem áll velem szóba emiatt.

Már aki kiadja az üdülési jogot az is mondta, hogy csak úgy mehetünk oda nyaralni ha senkivel nem állunk szóba a környéken. Ez pedig kissé megalázó. Főleg, hogy egy büdös pedofil lovászról van szó mi meg jólszituált normális emberek vagyunk.

A lovász miatt mégis minket néznek bogarasnak.


2019. márc. 16. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Semmi gond, nem vagyok sértődékeny! :-)

Én arra értettem, hogy "semmi közöd hozzá", hogy jogilag teljesen legális 14 év felettivel szexuális kapcsolatot létesíteni. Akár egy 80 évesnek is. Erkölcsileg én se tartom helyesnek a férfi részéről, habár rögtön fölvetődik, hogy a 16 éves lányok miért mennek bele (ha tényleg szex is történik és nemcsak ártatlan viccelődésről, hülyéskedésről van szó). Mit esznek a 22 évvel idősebb férfin? Normális esetben röhögve kéne visszautasítaniuk a közeledését, hogy "Bocs, de apukám majdnem ennyi idős!"

2019. márc. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gondolom ugyanúgy, ahogy a gyerekmolesztálás is történik. A lovacskázás miatt megvan a közös téma és ha nincs konkrét szexuális tapasztalata akkor nem is tudja, hogy mire kell nemet mondania. Nem érti meg elsőre, hogy mi történik. Csak megtörténik. Nyár, balaton, jó hangulat.
2019. márc. 17. 01:29
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg te járatod le a szomszédot. Nem is csoda ha nem állnak szóba veled.


Pedofília? szerencséd van, ha nem perel be rágalmazásért. Én megtenném.


Tudod te mit jelent a kifejezés? Habár itt már leírta valaki. Serdületlen gyerekekhez való vonzódás. 16 éves lányok nem ez a kategória. És nem, nem picik. Jézusom...


Én már nagymama korú vagyok, de képzeld, még én is tudtam 16 évesen mit jelent a szexualitás.


Szerintem menj máshova üdülni. És ott úgy kezdd, hogy nem avatkozol bele más dolgába, talán akkor majd megtűrnek.

2019. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen igazad van. Ne foglalkozz olyanok véleményével, akik azon a szinten vannak, hogy annak a tiniket kefélgető hülyének hisznek.
2019. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Örülj annak, hogy nem jelentett fel becsület sértésért vagy rágalmazásért.


Gondolom ő ebből él, így, ha te alaptalan dolgokat állítasz azzal jókora anyagi kárt okozol.

Teljesen igaza van a lovásznak.


Nem is értem amúgy, mit kell azon megsértődni, ha valaki szól, hogy a hangos zene zavarja. Erre nem támadni kell, hanem elnézést kerni és lehalkítani.


Nézz már magadba!

2019. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%
Gumibot, tonfa, vipera, boxer, és egyéb ütésfokozók. Más megoldást nem látok.
2019. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!