Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen estben is gáz az együtté...

Ilyen estben is gáz az együttélés?

Figyelt kérdés
Sok helyen látom, hogy lenézik azokat akik felnőttként a szüleivel él. Abban az esetben is gáz, ha a ház kimondottan több generációs? Tehát hiába együtt élnek teljesen elkülönített lakrész, külön bejárat konyha stb,nyílván a merők is külön vannak, nem a szülők fizetik a felnőtt gyerek után. Munka, saját élet adott.

2019. márc. 19. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a kimondotran gáz mikor a "gyerek" csak élősködő, es esze agaban sincs javitani a helyzeten.
2019. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén bevallom, ha a párkeresésben nem okoz gondot én nem adnám fel ezt az életet. Nem zavarjuk egymást, minek költsek pénzt egy albérletre, ha csak annyi változna, hogy más lakik alattam? Viszont érhető okokból egy elkényesztetett nagygyereknek sem akarok tűni.
2019. márc. 19. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá és nem gáz. Jól megvagytok, van privát tere mindenkinek, nektek megfelel.
2019. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vree ***** válasza:
68%

Te most komolyan azon parázol, hogy más elképzelt idegenek mit gondolnak, amiért nem magazinéleted van? XD Hány éves vagy?


Örülj neki, hogy meg tudjátok oldani az életeteket úgy, hogy mindenki boldog. És nem azon kell aggódnod, hogy megöregszel, mielőtt saját lakásod, párod, gyereked megengedheted magadnak.

2019. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz, viszont én nem tudnék így élni. Pedig alapvetően nincs gondom a szüleimmel. Szerintem egészségesebb, ha a generációk minimum külön telken laknak
2019. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem édesanyám él csak, vele lakunk a párommal.

Nagy a ház, elférünk, és nem zavarjuk egymást.

Az pont nem érdekel, ki mit gondol, nekünk jó így.

Egy albérlet rengeteg pénzbe kerül, és ott bőven benne van, hogy kapsz egy-két "kedves" szomszédot.

Barátnőmék most mentek külön, felettük, mellettük nonstop ordítanak a gyerekek és a szülők.

Ehhez képtelenség alkalmazkodni.

2019. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de addig nem nősz fel, amíg anyudék mellett laksz. Banálisan hangzik, de az önállósodást azok az aprócseprő napi döntéskényszereke idézik elő, amikbe óhatatlanul belebotlasz. Mennyi parizert vegyek, azt vegyek-e egyáltalán, mikorra hívjam a mestert, ki hozza el a mosógépet a boltból, stb.
2019. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!