Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket mennyire zavarna hogy...

Titeket mennyire zavarna hogy a lakótársatok pasija néha ott alszik nála?

Figyelt kérdés

Néha alatt azt értem hogy két hetente-havonta. Amíg ott van egyszer sem jön ki a szobából (egyedül lakik a lány a szobában), csak néha wc-re. Szinte meg sem lehet állapítani hogy ott van, mert csak suttogva beszélnek plusz ha "olyasmit" is csinálnak azt is halkan természetesen. Az egész idő alatt kb max egyszer látják a pasit.

Jogosan érzem nevetséges hisztinek ha valakinek ez a legnagyobb baja és ezen képes felháborodni? Szerintem ennél egymilliószor rosszabb lakótársak léteznek akiket mások elviselnek valahogy, undorító hangnem nélkül. Nektek mi a tapasztalataitok? Tényleg ekkora parasztság ez? (Írjatok kort és nemet is köszi)


2019. márc. 23. 18:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja még annyit megjegyeznék hogy wc-re is csak éjszaka mentem ki mikor már mindenki aludt.
2019. márc. 25. 13:08
 12/19 A kérdező kommentje:
Legutóbb egyetlen egyszer találkoztam velük, mikor kimentem reggel. De általában nem is nagyon szoktam egyszer sem.
2019. márc. 25. 13:12
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit megjegyeznék hogy maga a lány is kb hetente van ott mert általában nálam van... Tehát még annyival is kevesebb vizet zavar összvissz...
2019. márc. 25. 13:23
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

33N vagyok. Voltam kollégista (4en laktunk egyterű szobában), volt albiban lakó pasim, így többször kerültem ilyen helyzetbe. Engem nem zavart, ha valaki oda hozta 1-1 napra a pasiját, de olyan is volt, hogy 2 hétig ott lakott, mert albit keresett. Sosem volt rossz tapasztalatom, mindenki nagyon diszkrét volt, ugyanígy amikor én vittem oda vkit, a többiek is elfogadták.

Viszont, ettől függetlenül mindig mindenki megkérdezte a másikat, hogy nem uabarja -e és előre jelezte is a "vendéget" (akkor is, ha ugyis igent mondanak). Mivel ugyanolyan lakók, mint a párod, ugyanolyan beleszólásuk van, még ha csak gesztusból kérdezitek is meg, akkor is jól esik az embernek (nem haza visznek, hanem lényegében idegenekhez). Arról nem esett szó, hogy ez nálatok megtörtént-e, lehet azért ennyire rossz a szájíz, és nem ellened van kifogásuk, csak az ellen, hogy magától értetődőnek vettetek valamit, ami nem az.

2019. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
* hogy nem bánja -e (bocs az elírásért)
2019. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztük de egy idő után kb nem is válaszoltak erre (chatben), ezért inkább úgy voltunk vele hogy minek, akkor biztos szólnának ha bajuk lenne. De egyébként meg mint mondtam egyedül lakik a szobában a lány, nem 4es, így én úgy gondolom semmi közük hozzá hogy ki van bennt nála. De ha esetleg valaki szerint mégis az sem indokolja azt az undorító hangnemet amit lenyomtak.
2019. márc. 25. 16:52
 17/19 A kérdező kommentje:
Egyébként most tudtam meg hogy múlt héten kb. egy hétig konkrétan ott aludt a hármas szobában az egyik lány pasija... ráadásul pont azé aki elkezdte ezt az egészet. Szerintem ez nem szól másról minthogy valakit utálni kell mert ha az nem zavarta őket akkor semmi. Tipikusan sötét rosszindulatú majmok.
2019. ápr. 13. 18:03
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem parasztság, jogtalan a hiszti ha tényleg így van és az ő szemszögéből is igaz a sztori.

Viszont engem biztos irritálna, ezért se volt soha lakótársam, és oldottam meg, hogy egyedül tudjak élni, mert én tudom magamról hogy összeférhetetlen vagyok.

2019. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Küldd el a bús pí csába, de úgy, hogy többet hozzád se merjen szólni.

Ugyanolyan jogod van a közös helyiségeket használni, mint nekik. Ha van vendéged, ha nincs. Ha nem tetszik, béreljen lakást egyedül.

2019. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!