Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek gáz az ha a...

Szerintetek gáz az ha a barátom heti 2-3 napot itt alszik nálam az albiban?

Figyelt kérdés

Elvileg lakótársaimat nem zavarja, de mégis úgy érzékelem hogy olykor igen de nem mondják meg pedig már kétszer is megkerdeztem erről őket korábban. Egy lány és egy fiú a lakótársam... A lány anyjáé a lakás.

N


2019. márc. 26. 21:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mondom a lakbér és rezsi mindig ugyanannyi.
2019. márc. 26. 23:56
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Engem zavarni szokott, mert olyan a lakás, hogy az én "lakrészemet" nem tudom magamra zárni. Az ajtó se jó és a konyhán is van egy kis ablakocska.

A fürdőajtó se tökéletes. :D



Azon nem problémáznék, hogy több áram vagy gáz fogy. Külön vízóra meg nincs is.


Amúgy kérdezd meg őket, kommunikálni kell.

Jó, ha jók értem, nekik kellene őszintének lenniük... De muszáj lenne valahogy.

2019. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Gáz és engem is zavarna. Ha tényleg annyira együtt akartok lakni, az lenne a legjobb, ha közös szobát bérelnétek.
2019. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, valoszinuleg zavarja oket es nem csak a nehany ezer forint miatt (ami 1 ev alatt siman 100 ezer korul is lehet), hanem hogy folyamatosan kerulgetni kell egy extra szemelyt a konyhaban es a furdoben. Arrol nem is beszelve, hogy valoszinuleg hangoskodtok, nevettek, ami ha minimalisan is, de athallatszik hozzajuk. Nem szolnak, mert nem akarnak veled konfliktust, ami nyilvan az o felelosseguk. Persze kereshetnel a paroddal egy uj kozos alberletet, ami anyagilag nyilvan tobbe fajna, de azt legalabb valdd be, hogy szepen kihasznalod oket.
2019. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én nem érzem azt, hogy kihasználnám őket.

Én sem szólok, legutóbbi eset, ha a srác hoz fel csajt hajnali háromkor kezdenek el főzni, csattogni a konyhában, vihognak, hangosan beszélnek... Én meg hajnali 5 ig nem tudok aludni és úgy megyek munkába hogy 3 órát alszok... És reggeltől estig dolgozok.. Ez tegnapelőtt volt.

Tegnap még a lány lakótársam jött haza barátnőjével, ugyanúgy vihogas, éneklés dumalas, főzés hangosan... Füvezes a nappaliban mármint ott az erkeny de büdös a fű szag bejon a konyhába, folyosóra is.... És ma is 11 orazok este 9 ig.... Ja és holnap is... Persze ez nem baj... Plusz azért se érzem hogy kihasználnám őket mert sokat én takarítok itthon, ők nemigazan és semmibe veszik ezt is illetve ha veszek a lakásba új dolgokat az se érdekli őket..

2019. ápr. 8. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!