Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit hallotok a felsö...

Ti mit hallotok a felsö szomszédtol?

Figyelt kérdés

Mennyi zajt hallotok a felettetek elötöl?

Mennyire zavaro szamotokra?


2019. ápr. 16. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Néha leejt valamit, olyan mintha egy vasgolyo gurulna végig a parkettán, de halvány gőzöm sincs, hogy mi az.

Alul, felül csak a csöveknél hallok beszédet. Vagyis egyszer hallottam. Szóval leheg nem is beszélneknegész nap... remélem minket nem hall az alsó szomszéd, mert a radiátor mellett van az ágy.

2019. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ezen jot nevettem😃

Ne aggodj ha hallja es zavarná már szolt volna😀

2019. ápr. 16. 17:21
 13/26 anonim ***** válasza:

Pfff, ne is mondd, én is kifogtam nemrég ilyen pofátlan szomszédokat, egy fiatal férfi két kislánnyal költözött a felettem lévő lakásba.

Napközben szerencsére nincsenek otthon, de reggelente, ill. az esti órákban gyakran zörögnek, zuhognak, dübörögnek, dobálnak, rángatnak valamit, meg hangosan beszélnek. Már lett szólva nekik, de még nekik állt feljebb. :/

A takarítás annyira nem zavar, mert az természetes dolog, de az, hogy játszótérnek használják a lakást, az már nem természetes.

Még jó, hogy éjjel alszanak szerencsére.

Ja és ilyen golyógurítás ill. leejtés hangot én is szoktam néha hallani, én sem tudom mi lehet az. :/

Engem is nagyon idegesítenek, igaz az előttük itt lakók is gyakran zörögtek, de azért nem ennyire, mint ezek.

Az ő elóttük itt lakóknak a gyereke pedig szó szerint ordított meg rohangált a lakásban, na az is nagyon idegtépő dolog volt a számomra :/

2019. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
67%
Normálisan megépített, ősöreg házban lakom, így csak a széktologatás és a mosógépük centrifugája hallatszik le. Nem zavar, a társasházi élet már csak ilyen.
2019. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Na igen nacsa asszony imad mosni

hetfön 4 szer mosott. szombaton 3 szor

nem is ertem hova pakol ennyi ruhat😑

Pedig 2 en vannak😥van h szombaton reggel 6kor arra kelek h centrizik a gepe,akkor megy a Fuck you😅

Meg takaritas manias,ezert a napi 1-2 ora folyamat kopogas meg plafon leszakadas mar eleg idegesitö,

szombaton meg reggel 6tol delig takarit es pakol

szoval szombaton is koran kelek😪

vasarnap is max 7-8 ,addig amig fel nem kelnek es nem indul a trappolas

Nyikorog egy ajtajuk,Hallom a kavefözö börrögeset is😥

Meg azt is ha a fürdöbe a csapra tesz egy poharat,vagy amikor elzarja a csapot hatalmas dübörges hallatszodik le😔

borzalom😞

2019. ápr. 16. 19:16
 16/26 anonim ***** válasza:
Golyó gurulás nálunk is van :D lehet mind ugyanott lakunk?!
2019. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Jah,nalunk a srac a kib.szott sulyzoit gurigatja!
2019. ápr. 16. 21:12
 18/26 Metionin ***** válasza:
Fölöttünk amúgy állandóan porszívóznak, ami igazából nem zavar csak nem értem. Mi csinál akkora retket hogy napi 4x-5x neki kell állni 20 perceket porszívózni? Eleinte azt hittem hogy a gyerek arra alszik el vagy hogy orrszívó porszívó de akkor is wtf.
2019. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Te is karistolva hallod?

ahogy huzza tolja a fejet?

engem elegge zavar mert nagyon hangos felebredunk ra

a porszivo bugasat nem

halljuk csak a parkettan ahogy porszivozik

es hozza csapkodja a butoroknak es az ajto felfanak😒

2019. ápr. 17. 12:23
 20/26 Metionin ***** válasza:
Igen, hallom ahogy ide-oda húzza, nekiüti valaminek, ezért gondolom hogy nem pl. orrszívó vagy ilyesmi.
2019. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!