Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit hallotok a felsö...

Ti mit hallotok a felsö szomszédtol?

Figyelt kérdés

Mennyi zajt hallotok a felettetek elötöl?

Mennyire zavaro szamotokra?


2019. ápr. 16. 12:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mostmár nem panelban lakom, de 30 évig ott laktam, és a legutolsó felső szomszèdaim is állandóan takarítottak, rendszeresen buliztak meg teleszórták cigicsikkel az erkélyünket. Többszöri kérésre sem történt semmi változás. A legdurvább talán az volt, hogy egyik Karácsony másnapján este 10 körül (nem vicc, megtörtént) úgy gondolták, hogy ők most nekiállnak nagytakarítani, némi ordítozással megspékelve. Mivel tudtam, hogy a szép szó nem fog használni, felmentem és nemes egyszerűséggel lekapcsoltam a villanyórájukat. Utána némi kiabálás után síri csend lett. Nem mondom, hogy én lábujjhegyen járkáltam a lakásban, amíg panelban laktam, de azért ez már nekem is sok volt.
2019. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől függ, de néha hallom azt is, hogy ha normális hangon beszélgetnek, néha semmit.


Ha porszívóznak vagy megy a mosógép azt néha hallom.


Illetve nem tudom az tőlük jön e vagy a másik szomszédtól, de, ha nagyon szeretik egymást éjszaka, azt is hallom olykor.


Néha valami éneklést is hallok.


Ezek közül semelyik sem zavar; főleg az éneklés nem zavar, mert az illető hangja gyönyörű.


Éltem külföldön, Édesapám a családjával külön lakott tőlünk és mind a két lakásban MINDENT hallottunk. A beszélgetéseket, azt, hogy este 11-kor ott csörömpöltek az evőeszközökkel, stb. A mostohanővérem mesélte, hogy ő egyszer hallgatta, hogy az anyuka és a gyereke beszélgettek este és azt is hallotta, ahogy az anyuka megpuszilta a gyerekét.


A mi házunkban annyi volt a ciki, hogy át is láttunk egymás lakásában, így olyan szitu is volt, hogy egyik rokon elfelejtette otthon becsukni az ablakát és lehúzni a redőnyt, levetkőzött mesztelenre (átöltözés) és ahogy megfordult, a szomszéddal találta magát szemben, aki tátott szájjal bámulta (mindketten kamasz fiúk voltak akkor). :D


Ott igazából este zavart néha amikor odaköltöztünk, de megszoktam.

2019. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%
Ami engem zavart nagyon, de az nem otthon volt, amikor kórházba kerültem egy hétre és valaki folyamatosan a folyosókon mászkált és telitüdőből fütyült napközben. Mindig be volt csukva az ajtó, hogy tudjunk pihenni; nem igazán értem, minek csinálja egy helyen, ahol az emberek pihennének.
2019. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve panelban laktam, nem értettem mire jó, hogy a felső szomszéd minden áldott este bútort tologatott. Olyan volt, mintha éjjelente átrendezné a lakást.
2019. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Nalunk neha olyan szinten megy a pakolas h beleremeg a plafon.

elég ijesztö is mintha földrengés lenne

Nem értem egyébként h sok embert nem izgat es nem erdekel az h panelben lakik es mas is lakik körülötte.

Ha meg szolsz emiatt meg nekik all feljebb

es meg kirakni a lakasbol is igen nehéz öket.

Sok esetben hallottam h mas költözik ilyen miatt

En is gondolkodom rajta.

Anyagilag azért megint költözni nem a legjobb

de nincs nyugalmam,tölük függ h tudok e pihenni v sem.

Kialudni magam nem tudom mikor tudtam magam utoljara.

2019. ápr. 21. 13:27
 26/26 anonim ***** válasza:
Felettünk egy nő lakik aki elvileg nem tud felkelni mert gondozók járnak hozzá minden nap reggel. Ennek ellenére én naponta többször hallom hogy valamit tologat. Ennek lassan már egy éve. Szóval kicsit fura. Gondoltam rá hogy szólok neki de hát az ajtót se tudná kinyitni ugyanis évek óta nem jött ki a lakásból. De már nem zavar annyira. Gondolom ő is hallja ha én csinálok valamit. Sajna ilyen a panel.
2019. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!