Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a szomszédok ellen?

Mit tegyek a szomszédok ellen?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már tőlük. Már megis bolondultam konkrétan az erkélyen hallgatózok, hogy ki mikor dolgozik, mert akkor tudom hogy csend van. Fiatal pár kb 23 a csaj 27 a srác felettünk laknak. A srác tényleg normális párszor már üvöltött a zene felmentem szóltam abba hagyta, de ha a barátnője van otthon bömböl a zene egyfolytában már én is szóltam a párom is sőt volt hogy kihívtam a rendőrőket de nem foglalkozik vele. Van egy 2hónapos kisfiam és nyílván csak akkor tudok piheni amikor ő alszik, de nem bírok mert megy a zene. Multkor már azt csináltam, hogy mikor fentvolt a kislányom akkor nyomtam én is zenét kicsit hangosabra, de ő még hangosabbra és így tovább de nyílván én nem hallgathatom úgy hogy üvöltsön, de ő a b,zi zenéjével tul ordította. Szoltunk már a közösképviselőnek a főbérlőjüknek, de azzal se foglalkozik a csaj. Azt is mondtam neki szépen hogy vegyék lejjebb, de az volt a válasz hogy ő se jön le éjszaka hogy maradjon csendben a gyerek. Hát mondom egy gyereknek a hangját nem bírom letekerni.Oké mondhatjátok, hogy költözzünk el, de még sporolás megy az legalább 2év mire meglesz a lakás és mehetünk. Mégis mit tehetnék?
2019. júl. 7. 15:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.


Nem tudom,hogy a füldugó jó megoldás-e. Nem mondom,hogy teljesen kizárná a zajt,de tompítaná az biztos. Bár gyerekek mellett nem tudom mennyire jó ötlet. Én éjszaka az ohropax nevű viaszos füldugót használom. Patikába lehet kapni.

2019. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
A füldugó nem opció sajnos. Egyébként laktam már nem egy helyen és nem volt probléma sőt 19éves koromig a szüleimnél laktam 2 szomszédba gyerek volt felül is és normálisak voltak nem volt gond a többi albérletben is minden rendben volt. Egyedül egy albiba volt a legelején rossz mert felettünk cigány család lakott ( ezzel nem akarok senkit megbántani nekem is az a párom) és mikor éjszaka dolgoztam akkoribban akkor délelőtt ment a mulatos stb... de szóltam hogy éjszakás vagyok vegyék lejjebb még az se hogy kapcsolják ki és megértették utána nem volt gond. De itt katasztrófa viszont az albérlet ár nagyon jó így tudunk félre tenni lakásra
2019. júl. 9. 21:14
 23/34 anonim ***** válasza:
Most is megy a zene? Ma ment?
2019. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Párodat nem idegesíti?
2019. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó! Talán el kellene menni dolgozni és akkor nem kapnál sírógörcsöt, ha a szomszéd becsapja az ajtót. :D nagy az Isten állatkertje.
2019. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Mi az osszefugges? Tuti pasi vagy es azt hiszed itthon magatol rend lesz,meg lesz fozve,ki lesz mosva stb. Szerinted az nem munka?
2019. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
A párom az nem foglalkozik vele tök jól elalszik mint akit agyon ütöttek. Most péntekig jó mert délutános így este 11kor ér haza akkor meg mar nem tolja a zenét így ezen a héten esténként nyugalom van :D
2019. júl. 10. 02:18
 28/34 anonim ***** válasza:

"es azt hiszed itthon magatol rend lesz,meg lesz fozve,ki lesz mosva"


Anyám ugyanezt csinálta csak mellette még folyamatos 3 műszakban dolgozott. A nagyszüleim szintén,csak ők még kertet-földet műveltek és állatokat is tartottak.Tehát lehet kapaszkodni és gyakorolni mielőtt nagyon elájulnál htb státusztól.. :-)

2019. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Es elnek mèg? Amugy tipikus ostoba mentalitas,ami a tied. Mindenkinek kotelezo dolgozni!!!! Nem akkor kell az embernek dolgozni,hogy ha kell a penz. Parom fizetesembol meg elunk ketten. Az lenne a normalis,hogy ha a nok otthon lennenek. Akkor nem lennenek idegbeteg emberek,mert mindenre lenne ido. Pasinak meg annyi lenne a dolga,hogy dolgozzon es megkapja a penzt,amibol a csalad el. Regen is igy volt es akkor voltak normalisak emberek,nem olyan egybol letamadoak,mint te. Fogadjunk te is valahol robotolsz,aztan nem jutsz elorebb. Na latszik,hogy ugy neveltek fel,hogy dolgozott meletted Anyad. Ha nem dolgozott vna,talan te is egy normalis ember lennel.
2019. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
95%

“Na latszik,hogy ugy neveltek fel,hogy dolgozott meletted Anyad. Ha nem dolgozott vna,talan te is egy normalis ember lennel.”


Ugyan nem nekem írtad ezt, de szégyelld magad. Ez lenne az a neveltetés, amire te büszke vagy, szerinted a te anyád jó munkát végzett? Egy idegbeteg hisztérika vagy, aki otthon fetreng, míg a párja megszakad a munkában, hogy a hitelt visszatörleszthesse, te meg otthon a szomszédokat lesed, és sírsz ha valaki fúr. Hát ERRE ne legyél büszke, mert ez nem teljesítmény.

2019. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!