Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek a szomszédok ellen?

Mit tegyek a szomszédok ellen?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok már tőlük. Már megis bolondultam konkrétan az erkélyen hallgatózok, hogy ki mikor dolgozik, mert akkor tudom hogy csend van. Fiatal pár kb 23 a csaj 27 a srác felettünk laknak. A srác tényleg normális párszor már üvöltött a zene felmentem szóltam abba hagyta, de ha a barátnője van otthon bömböl a zene egyfolytában már én is szóltam a párom is sőt volt hogy kihívtam a rendőrőket de nem foglalkozik vele. Van egy 2hónapos kisfiam és nyílván csak akkor tudok piheni amikor ő alszik, de nem bírok mert megy a zene. Multkor már azt csináltam, hogy mikor fentvolt a kislányom akkor nyomtam én is zenét kicsit hangosabra, de ő még hangosabbra és így tovább de nyílván én nem hallgathatom úgy hogy üvöltsön, de ő a b,zi zenéjével tul ordította. Szoltunk már a közösképviselőnek a főbérlőjüknek, de azzal se foglalkozik a csaj. Azt is mondtam neki szépen hogy vegyék lejjebb, de az volt a válasz hogy ő se jön le éjszaka hogy maradjon csendben a gyerek. Hát mondom egy gyereknek a hangját nem bírom letekerni.Oké mondhatjátok, hogy költözzünk el, de még sporolás megy az legalább 2év mire meglesz a lakás és mehetünk. Mégis mit tehetnék?
2019. júl. 7. 15:47
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Jól elkanyarodtunk a témától :D
2019. júl. 10. 11:09
 32/34 anonim ***** válasza:
Bocsi :D
2019. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
92%

"Parom fizetesembol meg elunk ketten."


Magyarul van egy b.rom aki eltart míg te otthon lógatod a lábad.Igen,ebből csak megéltek,ha te is egy havi fizetést letennél az asztalra akkor talán élnétek is.No de ezzel a nőnek otthon a helye mentalitással soha nem is fogtok 1ről a 2re jutni.Bármennyire furcsa normális embernek tartom magam,és nekem az a teljesen természetes ha egy nő is dolgozik,hiszen a szüleim és a nagyszüleimnél is ezt láttam ,ebben nőttem föl.A házimunka és a munkahely régen is megfért egymás mellet,és ma is megfér.Párom 2 állásban dolgozik és nőként többet hoz haza mint én. Az itthoni tennivalókat közösen felosztva csináljunk,nincs női és férfi munka.És bármilyen meglepő nincs kosz,nincs rendetlenség,és tiszta ruhába járunk,sőt épp házfelújításban vagyunk,amit javarészt szintén közösen végzünk.Próbáld ki te is,hogy elmész dolgozni ,talán hisztis,befordult állapotod is javul egy kicsit.. :-)

2019. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Hulyebbnel hulyebb valaszok.. Kezdjuk ott hogy a felso szomszed hangrendszere sokkal hangosabb, mint a gyerekek.. Foleg ha melyladaja is van.. Szoval nyilvan nem a felso szomszednak rosszabb.. Kerdezz utana ugyvedeknel, nezz utana a jogban, esetleg beszelj a csaj parjaval, allapodjatok meg valamiben stb.. Hosszabb tavu megoldas a koltozes, kulfoldot javasolnam ott nem jellemzoek a szerencsetlen magyar mentalitasu szomszedok.
2019. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!