Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon magányos...

Mit tegyek, ha nagyon magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenki nagyon várja a nyarat általában rajtam kívül, mert tele van programokkal, nyaralással, stb., nekem ez az időszak viszont maga a rémálom, mert nem tudok szinte senkivel programokat csinálni, annyiból áll az életem nagyjából, hogy elmegyek dolgozni, heti 2-3x sportolni, majd hazajövök. Régebben volt néhány barátnőm, de egyre kevesebb, valahogy mindenki “lemorzsolódott”, úgy éreztem, nem kíváncsiak rám, ezért nem erőltettem a találkozásokat. Akik megmaradtak, azoknak kapcsolatuk van és nyilván szívesebben töltik az idejüket a barátjukkal. Nekem az sincs. Mindig nézem, hogy milyen jó programok vannak Budapesten és vágyom rá, hogy én is ott legyek, de egyedül azért nem az igazi. Vagy csak munka után néha-néha innék valakivel egy sört/fröccsöt. Nem vagyok olyan rossz fej, (szerintem) beszélgetni is lehet velem, viszont a szociális kapcsolatok valahogy sosem jöttek össze vagy ami volt is, annak a 95%-a megszakadt. Eleinte próbáltam fenntartani őket, de egyoldalú volt, én pedig nem vagyok az a fajta, aki nyomul, ha nem érdekli a másikat, csak már nehezen viselem, hogy semmi sincs az életemben, ami/aki kicsit is feldobná a napjaimat.
2019. júl. 23. 18:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
65%
Nem is volt soha pasid?
2019. júl. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!