Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én hol tudnék ismerkedni...

Én hol tudnék ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim, sem párkapcsolatom. 22 éves fiú vagyok. El sem tudom képzelni hogy hol ismerhetnék meg új embereket. Egyrészt nem vagyok közvetlen másokkal, tehát nem megy az ismerkedés könnyen. Másrészt meg nem tudok hol, dolgozom már, de nem nagyon van lehetőségem hol ismerkedni. Szabadidőmben meg állandóan egyedül vagyok, biciklizek, kutyát sétáltatok...

Netes társkeresőkön próbálkozom, de mintha egy lány sem keresne párkapcsolatot:/

Ti mit javasolnátok?


2019. júl. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Türelmet. 😉
2019. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Idővel változni fog szerinted?
2019. júl. 23. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell mozdulni a komfortzónádból. Jöhetnek új hobbik, új sport, új tanfolyam. És bele kell kényszerítened magad az ismerkedésbe. Ezt leginkább tapasztalni kell!


Persze fel lehet készülni kommunikációból. Nekem is sokat segítettek az ezzel foglalkozó cikkek+könyvek. Javaslom őket, bármi ami tetszik! „Első benyomás” c. könyv jó összefoglaló. Segít abban, hogy úgy tudd önmagadat adni, hogy az másoknak is szimpatikus legyen. Torrenten fent van.


Szóval jahh... menni kell, tenni kell érte, csinálni kell! Másképp nem megy!

2019. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Veled vagyok. Szintén 22, kevés barát, barátnő nuku, próbálok kezdeni valamit magammal.
2019. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!