Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem sokára betöltöm a 24....

Nem sokára betöltöm a 24. életévemet (fiú vagyok) és nincs egy igazi barátom se. Gimiben aki volt, az egyetem miatt elköltözött és megszűnt vele a kapcsolat. Nagyon egyedül érzem magam. Sokszor depressziósnak, üresnek érzem magam. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szórakozni nem szeretek eljárni, inkább otthon ülős típus vagyok.

2018. jan. 16. 09:20
 1/5 anonim válasza:

24 évesen még nem vagy elkésve semmivel sem, a szerelem jön magától, ezt mem kell erőltetni mert csak bevonzod magadnak!

próbálj eljárni sportolni, vagy régi osztálytársakkal találkozni, többet haverokkal lógni, egy kis kikapcsolódás senkinek sem árt. engedd el magad, és ne görcsölj rá semmire! Fiatal vagy élvezd ki!!! :)

2018. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. És semmilyen mòdòn nem tartjàtok a kapcsolatot? Facen vagy telefonon ilyesmi? Mert akkor az nem is volt igazi baràt lehet. Nem csak te vagy így úgygondolom. Minél öregebb leszel annàl inkàbb kerülni fogod az embereket hidd el, és jobb lesz neked a baràtnőddel. Az emberek sajnos annak örülnek ha neked rosszul megy a sorod. Ha jòl akkor irigyek. Tisztelet a kivetelnek. De nem szabad depressziosnak lenni. Mozogj,olvass,jàrj könyvtàrba,kerékpàrozz stb.
2018. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nem értette a kérdést sem... :(


nah szóval...mit szeretsz csinálni? mi az amit jól is csinálsz? barkács, pc játék, kertgondozás legyen az bármi, olyan barátot kell keresned aki hasonló dolgokat kedvel mint te és akkor mindig is lesz miről beszélgetni. interneten is kezdheted az ismerkedést. jah és a legjobb barátod nem azért a legjobb mert közel lakik, minden nap látod, hanem azért mert ha össze is vesztek mindig kibékültök és lakhat akármilyen messze, mindig látogassátok egymást.

párom legjobb barátja Mo. másik végén él, az én legjobb barátnőm pedig angliába költözött. de tartjuk a kapcsolatot és mindig egymás eszébe jutunk, ráírunk a másikra, de látogatás is van mindig.

2018. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátokat szeretnél, akik.. hmm?


Te mit tudsz nyújtani nekik, ami miatt barátjuknak szeretnének téged?

2018. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, 22 Éves Fiú vagyok, esetleg ha lenne kedved beszélhetnénk. Szívesen barátkozok :)
2018. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!