Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez? Van valakinek...

Miért van ez? Van valakinek hasonló? Valami bajom van?

Figyelt kérdés

Amint egy kicsit is egyedül vagyok kb azonnal odakélzelek valakit magam mellé

Pl egy régi barátot aki átvert vagy otthagyott és igazából utálom de mégis folyton ő jut az eszembe

Meg folyamatosan magamban beszélek ( csak néha hangosan pl reggel amíg várom a buszt direkt hamarabb elindulok e miatt)

De mindig máshova képzelem magam

Meg amikor kocsival megyünk valahova én ülök és elbujok ugy az ülés mögött hogy ne lehessen látni a tükrökből és akkor is tátogok úgy mond meg oda képzelek magam mellé az ülésre valakit

Kb 10 éve tart szüleim nem tudják nem is fogják

Elküldött pszichológushoz az iskola orvos jártam nála párszor de egy idő án nem tudtuk fizetni így otthagytam

Azt javasolta szedjek gyógyszert a szorongás miatt de anyáék hallani se akartak gyógyszerről így ott is hagytam

Kb alig szólaltam meg az alatt a pár alkalom alatt

De erről a doki se tudott

Van valaki aki ugyan így magaban beszel embereket képzel maga mellé stb? Illetve szerintetek ez mi miatt van? Köszönöm a válaszokat

16/l



2019. aug. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Jarj sportegyesuletbe. A sport csodat tesz. Lesznek barataid. Lesz kihez szolnod.

Igy sajnos a magany felemeszt teged. Mindenkepp tarsasagba kell menni.

N/35

2019. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamu hiszti kérdés!
2019. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak köszönöm a segítséget

2. Válaszolónak bárcsak kamu lenne :)

2019. aug. 4. 07:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy már sok barátom volt de mind átvert

Volt olyan aki egyik napról a másikra levegőnek nézett és az oka az volt hogy elaludtam és csak egy óra múlva írtam vissza a csajnak

2019. aug. 4. 07:50
 5/7 anonim válasza:
58%
A pszichológus nem mondott mást azon kívül hogy szedj gyógyszert? Tovább kéne vizsgálni... Főleg ha rosszul érzed magad.
2019. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Ilyet kicsi gyerekek csinálnak, hogy képzeletbeli emberekkel beszélgetnek és halkan tátognak, suttognak magukban. Ezt ki kellett volna nőnöd kb 10 éve, de valamiért lemaradhattál az érzelmi fejlődésben. Az is fejletlenségre utal, hogy azt hiszed, a szüleid nem látják az autóban, ahogy nagadban beszélsz. Látják, csak nem szembesítenek vele. Nyilván a pszichológust is ők fizették, amíg volt miből, tehát tudják, hogy valami gond van.


Ettől még a tanulmányaidban haladhattál előre, de a szorongás kezelése a mindennapokban nem megy, szerintem ebben a pótcselekvésben próbálod levezetni. Lehet, hogy kinövöd, de szerintem a szüleiddel kéne beszélned erről, hogy ők hogy látják. Lehet, hogy néhány alkalom kéne a pszichológusnál, nekifutni újra.

2019. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4.8as volt az év végi átlagom

És biztos hogy nem látják így is mindenért beszólnak ha tudnák hogy van ez biztos hogy hallgatnám

Öntbántalmazás miatt küldötz az iskolaorvos pszichológushoz

2019. aug. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!