Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam úgy, hogy...

Miért érzem magam úgy, hogy totál kedvetlen vagyok? Furán érzem magam, közérzetem változik. Mi lakozik bennem?

Figyelt kérdés

21/F

Hétfőn kezdődött az egész. Munkahelyemen volt egy pici konfliktus a kollegáimmal. Olyat mondtam, amit nem kellett volna. Tegnap majdnem balhéztam a kollégámmal, mert összekaptunk. De tegnap nagyon rosszul éreztem magam, hangulatom változott, fura előérzéseim voltak. Beszélgetek munkában a kollégáimmal, de nem érzem magam a bőrömben. Egyszóval nem tudom mi ez. Voltam már így, hogy totálisan más volt a közérzet körülöttem, nem tudtam, hogy mit csináljak, akkor természetesen depressziós voltam, szedtem tablettát xanaxot, most szedek neurolt.


A családomon kívül nincsenek barátaim, ismerőseim, akikre számíthatnék. Mindig otthon vagyok, nincs kivel elmenni valahová.

Mikor rossz kedvem van, akkor mélyről fakadó bánat jön elő, hogy miért vagyok ennyire szerencsétlen.

Nincs barátnőm, nincsenek barátaim, nincs és nincs szerencsém elcsábítani egy lányt. Munkahelyemen senkinek sem jövök be, mindenki csak távolodik tőlem amit a lányokat illeti. Pedig nem vagyok olyan csúnya, és nincs is rossz testalkatom.


Múlt héten láttam a VOLT barátomat. Nagyon csalódtam benne, minden emlék előjött amikor őt megláttam kint az utcán, hogy milyen jó haverok voltunk, és így tönkrement a barátságunk. Azóta nem vagyok önmagam, nem tudom magam összeszedni. Akkor csalódtam emberekben, akik csak kihasználtak, akikről nem is gondoltam volna, hogy olyanok, amilyennek mutatják magukat. Egyszóval egyedül maradtam. Mindent magamban fojtok. Voltam pszihológusnál, nem segített rajtam sajnos. Nagyon rossz időszakon megyek keresztül.


Mi bánt? Nincsenek barátaim, nincs barátnőm, nincs kit átölelnem, nincs kire számítsak, szex hiányzik, szeretet, törődés velem, beszélgetés.


Állandóan azt érzem, hogy boldogtalan vagyok.


Kérlek segítsetek rajtam, adjatok tanácsokat kérlek!


2019. aug. 7. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
A horoszkóp ezt írja erre a hónapra: Augusztus első napjaiban számos kellemetlen pillanat bonyolíthatja az életedet, régi problémák kerülhetnek elő a süllyesztőből, melyek lezárása nagyon időszerű, a struccpolitika pedig teljesen felesleges. Ha ez most sem sikerül, később csak még nagyobb gondokat okoznak.
2019. aug. 7. 18:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol? Amúgy sztem azért érzed magad rosszul, mert szr az életed. Vagyis olyan dolgokat csinálsz, amiket nem akarsz csinálni mégis csinálod, mert elhitették veled, hogy ez kötelező. Keress egy pszichológust, lehet hogy tud segíteni.
2019. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!