Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mostanában Egyre többször...

Mostanában Egyre többször rossz a közérzetem ez a magány miatt lenne?

Figyelt kérdés

Van itt olyan lány aki már elmúlt 25 éves És egyelőre szülővel/szüleivel él valamint a baráti kapcsolatai teljesen kihaltak(nincs) (testvére sincs).Mondhatjuk úgy egyedül van, családon kívül senki nincs aki közel állna hozzá (testvére sincs)

Komfortzóna Teljesen beszűkült a munka és az otthonlét re nem jár el sehova. Nem nyomaszt benneteket a pártalálás hogy hogy lesz igy család? Milyen lépéseket tesztek ez ügyben.



Sajnos én ebben a helyzetben vagyok és azt veszem észre magamon hogy nagyon nem is töröm magam hogy változzon, már kedvem sincs hozzá pedig ez később nagyon bánni fogom.

Évek alatt annyira megszokja az ember az egyedüllétet azt hogy nem nyitott, olyan mintha egy üveg mögül látná a világot maga körül, az embereket, teljesen elzát érzés.

Már azt se tudja elképzelni hogy valakivel belsőséges viszonya legyen, egy párja aki szereti.


2017. dec. 30. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés én is így voltam sajnos, az elején úgy voltam még fiatal vagyok lesz még jó az életem. De az évek szaladtak és én maradtam! Bezárkoztam és rossz volt a közérzetem néha írogattam a netten de ez más mint a való élet. Aztán próbálkoztam társkeresőkkel és találkozgattam nőkkel így kicsit jobb lett. Te is találkozgass emberekkel, beszélgess ha csak egyszer az is jó lesz, na persze ez a én véleményem. Ha gondolod bátran írhatsz! F
2017. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,nagy valószínűséggel e miatt van.

Én mondjuk nem egy 25 éves lány vagyok,de hasonló cipőben járok.

Még munkanapokon úgy ahogy elvagyok,de sokszor hétvégén is,de főleg most két ünnep között szabin vagyok és nagyrészt egyedül,meg szilveszterkor is és ilyenkor egyre jobban szorongok,gyomoridegem van az itthoni "bezártság" miatt,meg hogy nem vagyok emberek között.

Épp most jöttem haza,másfél órája el kellett mennem itthonról egy kicsit emberek közé,meg sétálni,mert már majdnem megőrültem a négy fal között.

Legalább elintéztem a vásárlást,meg sétáltam egy kicsit a levegőn.

Most sokkal jobb,és délután megint elmegyek valamerre.

Szóval úgy érzem nagyon nem jó az elzárkózás,főleg sokáig,és e miatt alakul ki a rossz közérzet.

Mivel külső ingerek nincsenek otthon,csak az állandó ugyanaz,meg a négy fal,az agy csak egy helyben őrlődik.

2017. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom megérteni az ilyet...ha éhes vagy, benézel a hűtőbe vagy le a büfébe s eszel.....ha magányos vagy, ismerkedsz ahol csak látsz reményt rá...

Mi ebben a nehéz?

2017. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!