Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki szeret engem?

Valaki szeret engem?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem senki sem szeret, nem mondtam csúnyát senkire, nem csináltam semmit, de senki sem áll velem szóba. Mit tegyek?

16/F



2019. aug. 8. 16:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Persze.. ilyen barmoknak mit mondjak, élj sokáig, rontsd a levegőt a parasztságoddal? lényegtelen igazából, nem szeretem a hozzád hasonló paraszt lenéző embereket, attól mert valakinek szar élete van én se nézek le senkit, sőt ha ilyen kérdést látok segítek, és nem patkánykodok egyből ahogy te hogy "hónapok óta sajnáltatja magát" stb... Nehogy félre értsd, kér a tököm belőled... De akkor is, inkább ugasd le azokat akik félmeztelen képeket rakosgatnak ki magukról, vagy arról írnak hogy hogyan lopják el más párját, ne azt aki leírja valakinek hogy egyébként másnak is szar és kvára nincs egyedül.. Köszi :)
2019. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem nézlek le. Egyedül csak te nézed le ezeket az embereket,te ítélsz meg mindenkit,ahogyan viselkedik. És azt hiszed hogy mindenki ilyen. Nem. Nem mindenki ilyen. Felszínes vagy. Az hogy pedig mosolygós fejet raksz a végére szerintem csak szórakozol.
2019. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
Persze hogy szórakozok veled, ezek után mit vársz? Azért mert lenézem azokat az embereket akik félmeztelenül menőznek a neten stb, az nem azt jelenti hogy mindenkit lenézek.. Ha te magadra vetted nem tehetek róla, így jártál. Na mindegy, sok szerencsét, a kérdező meg aki akar ír privátba, hozzám hasonlókkal szívesen beszélek, de bunkókkal nem ;)
2019. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A Jóisten pont ilyenre talált téged ki:) Kovácsoljál lehetőleg mindenből előnyt valahogyan. Mondjuk nemtom pl, hát végülis a magánynak az tud az előnye lenni, hogy legalább senki nem fog vissza, és nem hátráltat. Nem kell pl alkalmazkodni másokhoz, mert pl egy házidogán egyedül dolgozol. De mondjuk ez tényleg csak egy példa volt, mert ha pl a tanár azt mondja, hogy mondjuk pl te meg másik 4 ember legyetek egycsoportban, akkor azt úgy kell megcsinálni; ráadásul kicsit rájuk is vagy utalva. Ha pl elszúrják az ő részüket, akkor te is szívsz velük; már ha egyáltalán egyébként megcsinálják. És pl meg van beszélve, hogy pl mind a ketten ugyanakkor fent legyetek MSN-en (ez még régen volt) ,és carik feljönni. És akkor nem lehet egyeztetni a dolgokat; tehát nagyon nehéz így együttdolgozni. De például ez meg a negatív része volt; szóval egyébként társulj be hozzájuk is, de beadhatsz egy sajátot is még mellette. Mert nálunk pl egy ilyen feladatnál úgy volt, hogy nem egyeztettünk semmit, 3-an voltunk egycsapatban; és amikor a határidő volt, én aznapra bevittem egy egyedül, önállóan teljesen kidolgozottat; mert nem történt semmi. De aztán kiderült aznap, mikor óránk volt, hogy valaki volt kuncsorogni a tanárnál, és mégsem aznapra kellett. És akkor én mondtam amúgy a másik két csoporttársamnak, hogy én amúgy megcsináltam teljesen az egészet; és akkor azt mondta, hogy adjam oda;és akkor belerakja azt is. És akkor bele is rakta, de áhhh...
2019. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*Egyébként lehet, hogy tartanak tőled; mert érzik rajtad, hogy vannak neked saját gondolataid. Vagy szal érted, hogy te pl ilyen különc emberke vagy, mert nem vagy olyan mint ők. Vagy pl esetleg azt látják rajtad, hogy t enem vagy nyitott a társaságra; te nem foglalkozol velük magadtól, akkor ők veled minek; mit érnének el vele. Meg pl azt látják, hogy te nem vagy nyitott a társaságra. Úgy általában a társaságra. Szal , hogy nem bántásból nem állnak szóba veled, meg kiközösítésből, hanem hogy látják, hogy nem vagy olyan, mint ők , te nem nyitsz feléjük, nem vagy érdeklődő a társaságukra, előbb volt még valami tök jó gondolatom, de el kezdtem írni ennek a mondatnak az elejét, és közben elfelejtettem.
2019. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy érzed, hogy nem szeret senki. Túl sokat foglalkozol a témával, szinte keresed azt, hogy valaki úgy nézzen rád, hogy szeret. Túlgondolod az egészet. Azok az emberek, akikre meg azt gondolod, hogy nem szeretnek lehet, hogy nem is téma ez.


Nem akarok hittérítő lenni, de ha keresztény lennél, nem érdekelne, hogy ki szeret és ki nem. :)

2019. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ima....2
2019. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretlek!!

Meg a földet is meg mindenkit

2019. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!