Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Huszonéves, humán érdeklődési...

Huszonéves, humán érdeklődési körű fiúként hol találhatnék magamnak valakit, akivel ki tudok alakítani egy mélyebb kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Úgy látom, manapság mindenhol a felszínesség, a szociális média, a sportközvetítések és az alkoholizmus dívik. Engem ezek közül egyik sem érdekel, s úgy érzem magam, mint egy antik gondolkodó, akit ledobtak egy plázában. Szüleimen kívül gyakorlatilag nincsen senkim, ami alapjáraton nem zavar, de néha azért jó lenne szólni valakihez, aki mélyebb hangvételű beszélgetések lebonyolítására is alkalmas. Budapesti vagyok, de hiába vannak ilyen jellegű közösségek, nekem sajnos sosem ment a közösségekbe való beilleszkedés, és egy ember társaságával bőven kiegyeznék. Csak tanácstalan vagyok, merre induljak.
2018. dec. 4. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Talán megér egy próbát.

2018. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Asperger szindrómát nem diagnosztizáltak nálad?? Gyanús.

Járj kiállításokra, színházba, komolyzenei koncertekre, könyvtárba, merj ismerkedni, leszólítani szimpatikus lányokat és sikerrel jársz. Ha csak a neten ismerkedsz, beszélgetsz, nem sokra mész.

2018. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

"úgy érzem magam, mint egy antik gondolkodó, akit ledobtak egy plázában"


Ez jó!:))

És mit gondolsz a plázáról?

2018. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az antik gondolkodás és a pláza egyaránt érdekel, mindkettőben elvagyok, de egyikben sem érzem magam igazán otthon, szívesen beszélgetnék ha szeretnél.

19/F

2018. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem írod le, mit keresel? Bár anélkül is kitalálom.
2018. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Csak nem barátnőt keresel?
2018. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is nagyon nehezen találkozok bárkivel, akivel értjük egymást. És szintén fogalmam sincs, hogy tudnék egyáltalán embereket megismerni - egyáltalán nem vagyok bulis típus, a társasági összejövetelektől falra mászok, a small talk elől elfutok :D és nagyon ritkán, nagyjából véletlenül sodor össze az élet hasonlókkal. Nagyon sokat tanulok és dolgozok, tulajdonképpen minden közeli ismerősöm e két világból való (anyámon és a húgomon kívül).

És én szeretem így az életemet, félreértés ne essék. De, ahogy mondod, néha nem tudom, merre induljak...

szóval érdeklődve figyelem a válaszokat, én annyit tudok hozzátenni, hogy viselkedj őszintén az eléd kerülőkkel; így könnyebben kiderül, kik azok, akik beleragadnak a mocsaradba. (Én így hívom a személyes teremet, gondolkodásmódomat és viselkedésemet. :D)

2018. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vree ***** válasza:

Milyen témák érdekelnek konkrétan? A "humán érdeklődés" azért nagyon-nagyon tág.

Alegtöbb ember örömmel barátkozik, ha van valami közös érdeklődés, hobbi, szakma, ami miatt érdemes.

De azt ne várd,hogy valaki 1 személyben legyen neked anyád, barátnőd, hallgatóságod, támaszod. Pont azért van az embernek sok barátja, mert valakivel ezt lehet jól csinálni, valakivel azt. Ettől azok a barátok nem kevesebbek persze, csak nincs ott átfedés a kettőtök életcéljai között,ettől még lehettek jóban és kell is, csak nehezebb közös programot szervezni.

Az intellektuális hozzáállást egyébként helyeslem,őrizd csak meg. Viszooont nem biztos, hogy a te gondolataid ANNYIRA érdekesek...


Nade szószaporításnélkül még1xkérdezem,mi érdekel? Rajta,beszélgessünk. De ne vedd rossz néven,ha mondjuk engem kiderül hogy untat az a téma, ez teljesen normális, azért kell az embernek sok ismerős,biztos hogy megtalálod minden témához amegfelelő beszélgetőpartnert,aki osztozk nem csak az érdeklődési körödben, de az előítéleteidben és a véleményeidben is.

2018. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!