Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Mi a velemenyetek arrol hogy ha egy nő figyelembe veszi a parja anyagi helyzetet?

Figyelt kérdés
Meddig normalis, es mikortol kapja meg a "csak a penzre hajt" jelzot?
2019. aug. 20. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Azt csinál amit akar, az alapján szorítkozik ami alapján akar, azt enged az életébe akit akar, pont úgy, ahogy a férfiak.
2019. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes. Egy jó kapcsolathoz pénz is kell, de nem tartanám el, akkor repülne. Én is megnézném, az ő anyagi helyzetét egyébként, mielőtt komoly kapcsolatot kezdünk és nem azért, hogy lehúzzam.
2019. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Egy normális nő fent tudja tartani saját magát,nem kell neki a párja pénze. És hogy ha egyedül marad akkor megy az utcára vagy mi?
2019. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha már a párja, akkor nyilván tisztában van az anyagi helyzetével, és nyilván figyelembe is veszi, mi abban a furcsa?
2019. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy figyelembe veszi és hogy csak a pénzre hajt nem ugyanaz.

Sokan nem vallják be, de a pénz fontos egy kapcsolatban. Ha lényeges a különség a két fél anyagi helyzete között az előbb utóbb konfliktust szül

2019. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso, erre gondoltam. Elnezest ha felreerthetoen fogalmaztam. A kerdesem pont arra iranyul hogy mi a kulonbseg? Elviekben ertem, de gyakorlatilag hogy kulonboztetheto meg a szandek? A rosszabbik szandekkal kozelitore sincs rairva, es nincsennek tipikus ismerteto jegyek sem.
2019. aug. 20. 12:34
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy figyelembe veszik a pasik anyagi helyzetét, de ez nem mindig tudatos, ez ösztön. A gazdagabb pasikat alapból vonzóbbnak találják a nők.
2019. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma.
2019. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez nehéz kérdés.

Szerintem valahogy úgy lehet kiszűrni, hogy mennyire akar a másik fél a közös kiadásokba, feladatokba beleadni. De ezt mondjuk így elég sokáig lehet palástolni a tényleges szándékot.


#5

2019. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
En birom a kerdezot.Szimpatikus kis no! Nem az a fajta aki gazdagokra specializalta magat,hanem csak realista!
2019. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!