Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a velemenyetek errol?

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés

Regota figyelem,ezt a kategoriat.Azert,hogy talaljak egy olyan not a ki tenyleg bajban van,akinek segithetek.

Nem,nem az van amire gondoltok.Nem igy akarok becsajozni.De ha az illeto kapcsolatopt akarna,akkor felollem mehet.Ugyanis sokszor latok olyat kiirva,hogy nincs penzem,nincs munkam,a pasik elkerulnek,nem akarok elni,jo lenne ujj eletet kezdeni,bla,bla,bla stb

Es amikor en felajanlom az ismerkedeset,akkor mi is tortenik? Vissza se irnak,vagy ha visszairnak akkor csak bofognek valamit.

Nekem nem kellene egy napig dolgozzon,en dolgoznek.Tudom mi a munka,regota dolgozom mar.Van is mit a tejbe apritani.Teljesen mas eletet ajanlok fel,es nekik megse kell.Inkabb a halal vagy mi?

Szar ez a vilag! Szerintetek is en vagyok hulye,hogy segiteni akarok!


2017. jún. 29. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leírod hogy nem azért amire gondolunk, aztán pedig hosszasan magyarázod meg, hogy de, pontosan azért amire valószínű mindenki gondol. lel
2017. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azoknal van ez,akik azert is sirankoznak,hogy nem volt meg soha parkapcsolatuk....En nem vagyok szex manias!
2017. jún. 29. 16:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azoknal dobom be magam!Adnek penzt peldaul csak ugy egy nonek.Ha megbizonyosodok rolla,hogy tenyleg bajban van!
2017. jún. 29. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félnek, nem szokták meg, hogy valaki negatív hátsó gondolat nélkül segít. Ezt megértem. Lehet, hogy nekik valamiért nem is kell segítség, csak ki akarják sírni magukat itt. Ki tudja?
2017. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sokfele lehetoseg van...De ha eselyt se adnak maguknak (mar azok akik nem kamusok persze),akkor mit varnak?
2017. jún. 29. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne élből úgy kezd, hogy te segítenél(bár nem tudom hogy szoktad) mert a mögé tényleg sexet látnak, beszélgessünk? Pl. S idő után bízni kezd benned.
2017. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ma 16:48 Neha tenyleg ajtostol rontok a hazba! Koszi!
2017. jún. 29. 17:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális csaj, egy anonim oldalon, pár üzenet után, meg jó, hogy nem fogad el semmit egy vadidegen palitol.

Vagy ezt mégis hogy gondoltad? :D

Talán, ha kicsit beszélgetnel velük előtte... megismernetek egymást.

De ahhoz agy is kéne ugye, hogy ne legyen kocc pár üzenet után.

2017. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!