Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzi más is úgy házas ember,...

Érzi más is úgy házas ember, hogy magányos? Igaz, hogy van feleségem, egy kisfiam, szüleim szerencsére még élnek, de olykor mégis úgy beszélgetnék valakivel. Hol tudnám ezt megtenni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
és a barátaid hol vannak? Egy felnőtt férfinek hogyhogy nincs 1-2 barátja, akivel tudna beszélgetni? Akkor veled van a baj.
2019. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Feleségeddel miért nem tudsz beszélgetni? Nem kötekedésből, csak furcsán hangzik.
2019. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Látatlanból is elmondom, hogy nagyon félresiklott az életed.

Van feleséged, de nem tudsz vele érdemben beszélgetni? Na, ezt a problémát kellene orvosolni! Mert neked feleséged van, de társad nincs.

Szóval első körben javaslom a kettőtök közötti kommunikáció helyreállítását. Akár szakember bevonásával is. Máskülönben ez nem fog hosszú ideig működni.

2019. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a feleségeddel nem tudsz beszélgetni, az elég nagy baj.

Mi pl.mindent megbeszélünk, néha még sírunk is egymás előtt.

Barátok miért nincsenek?

2019. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondom, olyan jó ide írogatni, csupa magányos embert megértő ember ír ide ;))
2019. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:

Én megértelek szintén így vagyok. 42F

De látom a sok okost itt, egyből leoltott :-)

2019. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!