Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden embernek szüksége van...

Minden embernek szüksége van társra mégis nagyon sok magányos ember van. Mit gondoltok ez az ő hibájuk, a politikusok hibája, vagy mindannyiunk hibája? Ki tehet erről?

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok mindenre és mindenkire rá lehet fogni, de elsősorban a magányos ember hibája, hogy egyedül van. Persze sok múlik a körülményektől is, mert egy nagyvárosban, jó anyagi, és egészségügyi helyzetben könnyebb ismerkedni, mint falun, betegen, szegényen.
2017. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

most nem azért, de egy politikusnak mi köze van ehhez?

Ha csak az nem, hogy mondjuk pont Orbánba vagy szerelmes és azért vagy egyedül, mert nem viszonozza az érzelmeidet?

2017. júl. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Részben az enyém, részben másoké.
2017. júl. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Szerintem nem lehet egyértelműen ujjal mutogatni hogy csak ez vagy csak az hibája, általában különböző hatások együttese miatt alakul úgy az élete valakinek ahogy.
2017. júl. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a saját hibája, csak nem ismeri be, ha akar változtasson, csak rajta áll, ne várja mástól, hogy foglalkozik vele a semmiért...
2017. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az emberi tulajdonságokat ill. bizonyos tulajdonságok hiányát nem kell "hibának" minősíteni, hiszen ezek többnyire velünk született tulajdonságok. Amíg az ember nem ismeri egyre szélesebben saját magát, addig nem várható, hogy tudatosan képes lenne magamagát kívülről szemlélve változtatni saját viselkedésén. Nem véletlen, hogy a felmérések szerint a második házasságot ritkábban bontják fel, mint az elsőt. Több (általam kedvelt) egyedül élő embert ismerek, aki részben felismerte, hogy saját önzése miatt maradt egyedül, mások pedig még öreg korukra sem voltak képesek ennek elismerésére. A politikusoknak ehhez semmi köze.
2017. júl. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen az USA és a gyíkemberek hibája
2017. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

szerintem a mostani kor hibája, hogy a számítógép és telefont nyomkodva tartjuk a kapcsolatot ismerőseinkkel,

az a generáció akik 2000 után születtek már nem az utcán a környékbeli gyerekekkel szocializálódva nőnek fel, hanem a gép előtt ülve beszélnek a mikrofonba, aztán meg itt panaszkodnak hogy nem mernek megszólni társaságban, nincsenek hozzá szokva.

2017. júl. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 health visitor ***** válasza:
Őszintén mondom, sok olyan magányos emberrel találkoztam már, akik szimpatikusak voltak, próbáltam közeledni feléjük, de taszították maguk körül az embereket, semmiféle kompromisszumra nem voltak hajlandóak, kellemetlennek éreztem néha már azt is, ha csak köszöntem nekik, mert tudtam, hogy nincs kedvük társalogni. Közben persze panaszkodtak, hogy nincs barátjuk, bárárnőjük, de valójában nem is akartak ezen változtatni. Persze vannak kivételek, de aki akar, az előbb utóbb talál valamilyen társaságot magának szerintem.
2017. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Ez a "számítógép hibája" dolog teljesen hülyeség.

Én manapság is azt látom hogy ugyanúgy élnek a fiatalok mint régen amellett hogy a telefont nyomkodják. Régen nem volt se gép, se telefon, mégis voltak otthon ülős emberek, meg voltak utcán csavargósak akiknek az anyjuk se tudta merre járnak, ez így van ma is.

2017. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!