Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Találkoztatok már nagyon...

Találkoztatok már nagyon kétségbeesett férfival?

Figyelt kérdés
Milyen volt a viselkedése, miket cselekedett, amik azt bizonyították, hogy ez a férfi már tényleg nagyon kétségbe van esve a magány, az egyedüllét miatt és issza a másik nem mondatait, tetteit.
2019. máj. 21. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Az egyik öngyilkossággal fenyegetőzött, a másik erőszakosan nyomult (taperolás, stb), a harmadik sokszor elsírta magát, és jöttek a klasszikusok, pl részegen telefonálgatás, hasonlók.

Hirtelen ők jutottak eszembe.

2019. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem szerencsére nem volt közöm ilyenhez, egyik női rokonomnak sajnos igen. a hapsi vállalkozó volt, de az a fajta, aki minden jól hangzó dologba belevágta magát, de a pénz az csak ígérgetve volt, sose látott belőle semmit. amint ezt átlátta a rokonom, megszakította a kapcsolatot. a hapsi próbálta visszakönyörögni magát, végül tiltva lett mindenhol, utána a rokonom lányán keresztül próbálkozott mindennel, fenyegetéssel is. szerencsére nem fajult tovább a dolog, végül feladta a hapsi.
2019. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Igen, kettővel.

Az első találkozás alkalmával megtervezte a "közös" életünket, hogy azonnal költözzek hozzá és házasodjunk össze.

A másik is kb. ilyen volt, csak durvább stílusban. Első találkozáson elkezdett fogdosni, hogy én akkor már az övé vagyok és ne is menjek haza, hanem hozzá menjek, és másra rá se nézzek.

2019. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
en az vagyok!:D
2019. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Már az első beszéléskor arról volt szó, hogy milyenek lesznek a gyerekeink meg hogy élünk majd. Gyorsan megszakítottam az ismeretséget.
2019. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Egyénenként eltérő. Ha kapcsolatra vágyom és megismerek egy normális nőt pánikolok. Ha viszont nem kapcsolatot akarok akkor elég gördülékenyen mennek a dolgok 😂 Erre nem vagyok büszke és nem szoktam ilyen lenni habár néha úgy vagyok vele, hogy ha csak egy éjszakára ölel át egy csaj akkor legalább egy éjszakára átölelt valaki. :) Másnap tiszta boldog vagyok de nem a szex miatt, amiatt a lány boldog. :D az a baj, hogy hamar szerelmes leszek és nem szabadna.
2019. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nézz körbe az oldalon.
2019. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja azért ezen az oldalon is előfordul
2019. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!