Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy végre rám...

Mit csináljak hogy végre rám is figyeljenek?

Figyelt kérdés
unom már hogy én mindent meg próbálok és senkit nem érdekel. vannak nepszerű osztálytársaim és nem tudom igazából miért népszerűk nem csinálnak semmit. nem vagyok gazdag de senkinek nem mondom el ugy oltozok mintha az lennék mert ossze gyujtom ra a penzt de még is mit csináljak hogy érdekeljek valakit? mert rám senki nem figyel csak azokra akik "gazdagok" hű de nagy dolog kapnak anyucitol meg apucitol penzt és azzal menőznek én meg az egesz nyarat vegig dolgoztam hogy ossze kaparjak valamennyit de nem érdekel senkit.
2019. aug. 27. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szard le őket nem kell beilleszkedni, szemét banda.. legyél önmagad ne öltözz úgy ahogy ők mert gusztustalan, ÖNMAGAD LEGYÉL! Ha meg kell valaki aki meghallgat, irj nekem, de jelezd ki vagy! :)
2019. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Dobdkiacsöcsöd!
2019. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
miért akarsz ennyire betegesen figyelmet?
2019. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki vágyik arra hogy felfigyeljenek rá mások. Nem feltétlen kell gazdagnak lenni. Azzal is el lehet érni ha pl valami különleges sportot űzöl vagy játszol hangszeren és fellépéseken veszel részt.
2019. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolso már 5 éve BMX-ezek verseny szerűen. Ők meg azzal dicsekednek hogy hány killjük van Fortnite ba
2019. aug. 27. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem, mi a cél. Barátokat akarsz, akik tényleg figyelnek rád? Vagy te akarsz lenni az osztályban az egyik menőgyerek, akit mindenki irigyel?


Az egyikhez őszinte emberi kapcsolatot kell kialakítani, a másikhoz meg a pénz státusza mellé kell egy külső, meg egy kisugárzás. A népszerű emberek általában a személyiségjegyeik miatt lesznek azok, ez egy telefonnal meg egy cipővel nem elérhető.

2019. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!