Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Màssal is elöfordult, hogy...

Màssal is elöfordult, hogy miutan külföldröl hazaköltözött depresszióval levertséggel küzdött egy ido után? Bár lehet annak nincs köze hozzá.

Figyelt kérdés

Már régebben haza költoztem, s egyre sürübben jelentkezik ez a levertség. Amíg le voltam foglalva a dolgaimmal,amiért évekig dolgoztam elvoltm.

S most olyan üresnek érzem magamat,nem vágyok emberek közé,sokan el is tüntek életemböl emiatt. Alig várom szabadnapokat,hogy ne is kelljen senkivel találkoznom,beszélnem. Ami eddig lelkesedéssel töltött el már az sem igazán motivál. Szinte fáj kimoccannom..

Pedig Debrecenben el lehet tölteni idöt..

Mit tanacsoltok mit tegyek? 34\ffi



2019. szept. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én is így voltam, hazamentem, de egy évig bírtam (rájöttem, hogy annó miért is jöttem el a szülővárosomból). Plysz a kevés pénzt sem sikerült megszoknom, úgy éreztem ennyi pénzért nincs értelme be se mennem dolgozni, hogy ennyi pénzért azt sem érdemlik meg, hogy felkeljek. Úgyhogy visszajöttem, ennyi.
2019. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, bár én nemrég költöztem csak haza. Ennek biztos sok összetevője van...nálam, amit érzek az elsősorban a közeg, emberek hozzáállása, de tudom nem szabad másokat felelőssé tennem...de mégis hatással van rán, hogy pl itthon az idegenek hogyan beszélnek velem/egymással.

Megkérdezhetem, hogy te honnan költöztél haza?

2019. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!