Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkedés depresszióval?

Ismerkedés depresszióval?

Figyelt kérdés

Sok tanácsot kaptam már, hogy "tegyek érte" meg kezdjek magammal valamit. Igen pont ezért írtam ki régebben kérdéseket, de még nem kaptam választ hogy hogyan tudnék hozzám hasonló visszahúzódó lánnyal ismerkedni.

Társkeresős meg snapchethez hasonló hülyeségek kizárva.

Danke 17f



#magány #depressziós-visszahúzódó-lány
2018. dec. 23. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Bite!

Próbáld meg az utcán, ők is járnak ide oda, aztán ha majd meg ismered akkor el tudod dönteni hogy akarsz e vele lenni vagy nem.

2018. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia, nekem az úgy nem megy.. Én nem is tudom az évet amikor én utoljára beszéltem valakivel, főleg korombelivel. Azért írtam ki a kérdést mert mindenki azt mondja hogy tegyek érte vagy irjam ki meg ilyesmi, és ez az egyetlen hely ahol nekem menne az ismerkedés és ahol már láttam hozzám hasonló embereket csak lányba. De nem tudok mit kezdeni magammal... Az a baj hogy ez az átlagos tini viselkedés elnyomja azt akire nekem szükségem lenne. Nem olyan lányt keresek mint az átlag, hanem azt a 2000-ből 1 kirekesztett lányt aki nekem való. Csak ugye az ilyenek se a twitteren élik az életüket, itt pedig egyszerűen nem találom meg őket.

Valahol neten biztosan menne, de nem párkereső me ilyenek, az nekem túl erőltetett dolog. Nem igy szeretnék megismerkedni.

2018. dec. 23. 01:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebbe már én is beleszaladtam, depresszióssal csak akkor ismerkedj ha fel vagy rá készülve hogy le kell beszélned az öngyilkosságról hajnali 2kor, vagy ellenállni mikor arra próbál rávenni hogy együtt legyetek azok.
2018. dec. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén hangzik, de én még happybb lenne ha ilyen történne. Ha én szoktathatnám le ezekről és miattam lenne életkedve és el tudnám felejttetni vele az ilyen dolgokat. Biztos hülyén hangzik de én nem egy önbizalommal teli ilyen olyan trendi csajt keresek, hanem egy ahoz hasonlót amit leírtál. Hidd el ha tudom hogy valaki szeret és velem van, akkor onnantól nekem nem lenne több ilyen gondolatom se, és az életem árán is megvédeném mindentől.
2018. dec. 23. 01:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem sikerül lebeszélni vagy abban a hitben hagy hogy miattad megteszi akkor mit csinálsz?
2018. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerülne, hidd el. Tudom nem tűnök valami kedves embernek nem is vagyok az, de igazából "sajnos" nagyon nyálas is tudok lenni, hidd az életem árán is megmenteném ha megszeretek valakit. Csak sajnos még nem sikerült megszeretni senkit mert nem ismertem meg ilyen nekem való lányt még.
2018. dec. 23. 01:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos én leszek a hülye és a rossz most.

Bocs de már komolyan tele a tökö.m

Itt már mindenki depressziós.

Pont a lányoknak olyan fiú/férfi kell amelyiknek vannak céljai, nem depressziós, éli rendesen az életét még a depressziós lányoknak/nőknek is leginkább ilyenre van szüksége.

Gondolj csak bele.

Itt a legtöbben csak sírnak, nyavalyognak hogy ilyen szar meg olyan szar az élet, nem jön össze semmi sem.

Ha nem is tesznek érte, vagy ha csak egyszer próbálják meg és nem sikerült akkor fel adják és ugyan ott vannak sírsz és szomorkodsz.

A sikeres emberek is attól sikeresek mert ők hittek magukban és ha 1-2-3-4-5 ször vagy akár még többször nem sikerült ők akkor is meg próbálták és sikerült nekik, valakinek pénzügyileg vagy párkapcsolatban stb..


Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.

Bertold Brecht


Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha.

Johann Wolfgang von Goethe


Most el olvastad, úgy vagy vele hogy oké majd lesz valami, de le merem fogadni hogy semmit sem fogsz tenni azért hogy sikerüljön az amit szeretnél, aki nem tesz semmit csak vár annak is van esélye de az az esély olyan ritka mint a fehér holló.

2018. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó lehet, de épp ezért nem olyan lányt keresek mint a többség. Hanem az ezerből azt az egyet aki olyan mint én.

Én meg se lennék olyan lány mellett aki tele van önbizalommal (nagy esélyel elhagy) meg csak a céljait akarja elérni munka meg ilyenek (nem is tudna velem lenni). Hanem csak valaki akivel élvezzük az életet csak ketten és ennyi. Nekem ez az egy jó lenne az életembe, semmi más nem köt le és nem is érdekel.

2018. dec. 23. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!